Тренди в проектуванні салону

Тенденції в проектуванні салонів у 2014 році концентруватимуться навколо чотирьох стихій матеріального світу: повітря, вогню води і землі. Кожна зі стихій знайде в інтер’єрі свій символічний вимір, а їх поява свідчить про безперервне прагнення людини до рівноваги та життя в гармонії з навколишнім світом.

 

ПОВІТРЯ

Тренди в проектуванні салону в 2014 році

Виражається в прагненні до простору. У цьому сезоні модним передовсім є відчуття місця, свободи і легкості. У салонах панують світлі та ясні кольори, і навіть малі простори завдяки відповідним дизайнерським рішенням видаються більшими, ніж є насправді. Відверті, великі простори вікон і дзеркал, а також велика кількість світла – це те, що визначає напрями проектування салонів у цьому сезоні.

Тренди в проектуванні салону в 2014 році

 

ВОГОНЬ

Тренди в проектуванні салону в 2014 році

Енергетичні, добродійні акценти інтер’єру з'являтимуться у вигляді додатків, візерунків і світла. Контраст для пом'якшеної чи холодної колористики внутрішнього оздоблення та рівновагу забезпечать сильні колоритні або світлові боки. Дизайнерська лампа, кольорове крісло, візерунок або картина утворить своєрідну противагу й вирівняє енергетичний потенціал інтер’єру. Вони оживлять простір, забезпечать рівновагу та додадуть енергії для осіб, які в ньому перебувають.

Камін в кімнаті

 

ВОДА

Тенденції в проектуванні салонів

На салонах гостей прийматиме холодна, пом'якшена колористика. Вдома ми хочемо відпочити, втекти від галасливих місць, повних експресії й накопиченої енергії. Ми прагнемо перепочинку. Наші салони будуть віддзеркаленням наших прагнень. Вони повинні давати відчуття притулку та безпеки. Відпочинок, тиша – це те, чого ми хочемо вдома. Тож колористику для салону вибираємо делікатною, розбавленою водою.

Заспокоєння приносять відтінки синього, бірюза, фіолетові кольори, зелень і подих холодної сірості. Це найбільш бажані барви цього сезону, ми будемо поєднувати їх із пастельними відтінками бежевого й обов'язкової, всюдисущої та повсякчас модної білизни.

 

ЗЕМЛЯ

Тренди в проектуванні салону в 2014 році

Земля дає опору, сховок, притулок. Це буде виражатися в мотивах і текстурах, які ми застосуємо в салоні. Надалі переважатимуть горизонтальні й низькі лінії, однак легкі та делікатно піднесені над землею. Дивани будуть великі, хоча світлі й легкі, проекти меблів, килимів і диванів ми бачитимемо згори. Текстури в інтер’єрі будуть гладкими, зімкнутими, стабільними.

Прагнення до рівноваги в нинішній реальності визначає доповнення дефіциту тиші та спокою. Цього ми шукаємо в інтер’єрі, який має принести нам відпочинок. Проектні тенденції 2014 року дадуть вираження нашим прагненням у колористиці, формі меблів і фактурах матеріалів, які ми використаємо в аранжування приміщень цього сезону.

Галерея:

Вода, повітря, вогонь, земля, 4 стихії
Вода, повітря, вогонь, земля, 4 стихії
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 6
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал