Трендові кольори для кухні

Кухня, так само як і інші житлові приміщення, вписується в тренди світового дизайну. Оскільки ремонт такого приміщення не простий і планується раз на декілька років, ми із задоволенням змінюємо частіше окремі елементи дизайну.

У 2014 році інтер’єри кухні – стають більш індивідуалізованими та набувають "характеру". Вони також будуть теплішими і більш затишними.

Це виражається насамперед у цікавій колористиці цих приміщень. Стримані та нейтральні кольори становлять фон для яскравих кольорових акцентів, проте також виступають і самостійно, створюючи витончені, ніжні та сучасні інтер’єри. Глибоко насичені барви на кухні з’являються як на стінах, так і у вигляді аксесуарів.


Панує мода на просторість. Кухні відкриваються у їдальні і вітальні, становлять продовження цих приміщень і кольоровою гамою перекликаються з ними. Тому тут зустрічаємо природні та елегантні кольори. Бежевий, коричневий і зелений – це кольори, серед яких ми відпочиваємо, бо вони нагадують про зв’язок з природою.

Об’єднання в одне ціле денного простору квартир і будинків є результатом нашого все стрімкішого стилю життя. Дружні бенкети та сімейні обіди стають скоріше винятковими подіями. Щоденні зустрічі відбуваються вже не за столом, а частіше біля кухонного куточка чи барної стійки. Спільне готування їжі, спілкування під час куховаріння стали елементом дня та об’єднуючим ритуалом. Вітальні, кухні і їдальні більше не розділяються стінами. Приготування їжі в сучасних кухнях, обладнаних професійним устаткуванням, перетворилось на приємне розслаблення і привід разом провести час.

Тренди в дизайні кухні на 2014

Приміщення малого розміру оптично "розширюються" світлою кольоровою гамою. Дякуючи відповідно підібраним кольорам, отримуємо відчуття простору. Дуже модні лаковані білі фасади шафок підсилюють цей ефект. Навіть невеликі приміщення видаються просторими та сучасними завдяки світлим меблям та стінам.


Як і раніше, модні кухні у стилі "лофт". У цих інтер’єрах з’являються сталеві елементи, декоративні відсилання до промислових цехів, а кольорова гама залишається у відтінках від сірого і графітового до чорного. Такі інтер’єри  завжди приваблюють нас спокоєм і витонченістю.


Індустріальний стиль і попеляста колористика чудово урівноважуються  дерев’яними елементами умеблювання. Таке поєднання сірого, білого та чорного з деревиною сьогодні є наймоднішим трендом в інтер’єрах, беручи свій початок і натхнення у скандинавському дизайні.

Галерея:

Трендові кольори для кухні на 2014 рік
Трендові кольори для кухні на 2014 рік
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 15
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал