Відтінки синього кольору на кухні

Не дуже часто ми зустрічаємо кухні, оформлені у синьому кольорі. Відтінки синього правильно класифікуються як холодні кольори і лише сміливці звертаються до них, плануючи ремонт на кухні. Виключаючи цей колір з палітри вибраних кольорів, пам'ятаймо однак про його декоративні і психологічні властивості. Можливо, їх осмислення призведе до того, що ми звернемося до цієї унікальної і красивої барви?

Існує дуже багато відтінків синього кольору, від ніжно-блакитного та бірюзового до темно-синього та сапфірного. Залежно від вибраного відтінку інтер’єр кухні виявлятиме дещо інакший характер.

Дуже холодні тони синього пасують до просторих, гарно освітлених та сучасних  приміщень. Вони створюють інтенсивні та агресивні інтер’єри, які пасують сміливим людям. Темні, дуже насичені кольори у приміщеннях найкраще поєднувати з білим кольором та сталевими аксесуарами. Постане холодний, стерильний, майже лабораторний інтер’єр з надзвичайно сучасним виглядом.

Різкий вигляд інтер’єру можемо дещо змінити за допомогою кольорових аксесуарів. Але їх не повинно бути занадто багато. Отже, насичений колір не слід компенсувати великою кількістю кольорових деталей, тому що це додасть інтер’єру певного неспокою. Натомість кілька сильних кольорових акцентів доповнять і підкреслять ідею кухні у синіх тонах.

Ніжні сині відтінки створюють відчуття простору, тому їх застосовують у кімнатах з невеликою площею, темних і похмурих. Синя барва візуально збільшує невеликий розмір приміщення, а її холодна температура сприяє тому, що ми почуваємося у ньому зручніше. У таких випадках краще обирати дуже ясні, сяючі відтінки, які відбивають велику кількість світла.

Ніжніші відтінки синього можемо сміливо використовувати в інтер’єрі у поєднанні з іншими кольорами подібної насиченості. Поруч із блакитним будь-який інший колір здаватиметься нам теплішим. Синій ідеально підкреслює тепло інших кольорів і матеріалів. Сині кухні не будуть холодними, якщо оформимо їх з використанням дерев’яних меблів, стільниць або аксесуарів. В оточенні синього особливо теплими і м’якими здаються різноманітні тканини. Синій фон добуває з цих елементів декору тепло, створюючи цікаву і відмітну комбінацію барв, фактур і форм.


Синій колір заспокоює і розслаблює. Він також покращує наше самопочуття, приносить полегшення після важкого робочого дня. Якщо кухня – те місце, де ми найбільш охоче проводимо час після роботи, варто подумати про оформлення її в синьому кольорі. Сприятливий, майже терапевтичний характер цього кольору сприяє тому, що всупереч нашим першим враженням або звичкам, це колір приємний людській природі і заслуговує на застосування в кухонних інтер’єрах.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал