Вітальня в англійському стилі - натхнення, гідне королеви!

Англійський стиль - це своєрідна суміш вікторіанських натхнень і колоніальних мотивів. Тут також є відсилання до романтизму та елементи витонченої ліпнини. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як оформити вітальню в англійському стилі. Ми також підготували для вас кілька цікавих пропозицій.

Зміст:

  1. Англійський стиль - вітальня для вибагливих.
  2. Вітальня в англійському стилі – переваги.
  3. Вітальня в англійському стилі - як її облаштувати?
  4. Вітальня в англійському стилі – натхнення.
  5. Англійський стиль - вітальня, яка вражає.

Англійський стиль - вітальня для вибагливих

Для початку варто написати, що англійський стиль вишукано почувається у вітальні. Все завдяки суворій елегантності та дещо розкішним ноткам. Основою для облаштування вітальні в цьому стилі є використання якісних матеріалів. Тут немає місця дешевим і кричущим елементам, які можуть бути цікавими якийсь час, але зазвичай є лише претензійним підходом до оформлення навколишнього простору.

Англійська вітальня любить темні кольори, такі як темно-коричневий, бордовий і навіть темно-зелений. Тут важливо не оптичне збільшення приміщення, а клас, шик і комфорт. Проте з цієї норми є винятки, особливо коли йдеться про молодих дизайнерів, які не бояться яскравих кольорів у своїх сучасних проектах.

Вітальня в англійському стилі - переваги

Вітальня в англійському стилі має багато переваг, які говорять на користь її використання у ваших власних чотирьох стінах. Нижче ви знайдете найважливіші з них:

Зручність

У вітальні в англійському стилі ви обов'язково повинні зосередитися на комфорті. Меблі повинні бути м'якими і розташовувати до післяобіднього сну. Зимове читання книг теж має бути сповнене затишку, який допоможе вам зануритися в сюжет улюбленого роману.

Стиль

Вітальня в англійському стилі - вибір для тих, кому не потрібен дешевий гламур. Усе в організованому таким чином просторі пасує одне до одного і створює єдине ціле. Безсистемність не дуже добре поєднується з цим стилем.

Висока якість

Меблі та аксесуари, що використовуються у вітальні в англійському стилі, - це елементи, які можуть похвалитися високою якістю.

Клімат

Вітальня в англійському стилі - це місце з гідною, але затишною атмосферою. Завдяки дерев'яним аксесуарам і м'яким меблям, вітальня дозволяє зануритися в релаксацію і поринути в спокійну, розслаблюючу атмосферу.

Як облаштувати вітальню в англійському стилі?

Вам подобається яскравий англійський стиль? Сучасна вітальня в цьому стилі дуже часто оформляється в пастельних і теплих тонах. Головна мета - створити ідилічну атмосферу. Бежевий, розмитий білий, пудрово-рожевий і навіть зелений добре тут пасуватимуть.

Якщо ви хочете, щоб колір надовго залишився на стіні та ефективно створив задуманий вами стиль, обирайте фарбу Śnieżka Barwy Natury. Варто також відзначити стійкість до стирання і високу продуктивність фарбування.

В англійському стилі також можна не боятися всіляких візерунків. Бутони квітів, смужки і шотландська клітинка дуже популярні у вітальнях. Такі мотиви з'являються майже скрізь, від стін до подушок. Хоча зовні вони можуть не поєднуватися між собою, коли ви перебуваєте в кімнаті, оформленій таким чином, ви можете відчути єдине ціле, яке вони утворюють.

Що стосується меблів, то важкі м'які предмети з монументальним виглядом є обов'язковими. Меблі часто дерев'яні і нагадують про колоніалізм. Сьогодні дизайнери інтер'єрів люблять використовувати м'які матеріали з глибокими кольорами. Також вітаються підставки для ніг і пуфи всіх видів. Меблі також часто оздоблюють декоративними ручками та численними орнаментами.

Вітальня в англійському стилі - натхнення

Нижче ви знайдете деякі пропозиції, які ми підготували для вас. Ви можете розглядати їх як готові рішення для вашої вітальні або як натхнення для власних декоративних подорожей у пошуках ідеального дизайну інтер'єру.

Вітальня в англійському стилі - класика

Ця фотографія демонструє класичний підхід до стилю англійської вітальні. Тут є зручний диван, важкий стіл, маса подушок і м’яке крісло для відпочинку. Зліва також можна помітити цікаву вітрину, яка додає багато стилю в облаштований простір.

Англійський стиль - вітальня в бежевому кольорі

Тут представлена вітальня в англійському стилі, але в бежевому виконанні. Стіна в кольорі 113, рижо-коричнева підлога під колір деревяних дверей, стильний камін оздоблений деревом і м’які крісла створюють істинно англійську вітальню.

Англійський стиль - вітальня, сповнена комфорту

У цьому проекті лейтмотивом був, звичайно, англійський стиль, але в максимально комфортному вигляді. Дерев'яна підлога, зручні дивани, маса подушок і стильні меблі з дерева створюють шикарну атмосферу, яка, тим не менш, спонукає до відпочинку і розслаблення. Це те, що робить англійський стиль таким особливим. Здавалося б, величні інтер'єри виявляються оазою, де можна зарядитися енергією для майбутніх днів напруженої роботи.

Англійський стиль - вітальня, яка вражає

Як бачите, вітальня в англійському стилі - це те, що ви можете успішно створити у себе вдома. Все, що вам потрібно зробити - зосередитися на комфорті та ненав'язливому шармі. Уникайте кричущості і зосередьтеся на речах, виготовлених з якісних матеріалів. Пам'ятайте також, що під аурою вишуканості у вітальні повинна панувати атмосфера, що сприяє розслабленню. Адже саме для цього призначена ця надзвичайно важлива кімната в кожній оселі.

Нам цікаво подивитися, як виглядає ваша вітальня. Англійський стиль, безумовно, додав йому необхідної атмосфери. Надішліть нам кілька фотографій наслідків вашої метаморфози і похваліться тим, чого ви досягли. Нехай інші скористаються вашими ідеями і також отримають шанс створити успішний простір в англійському стилі.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал