Вітальня в індустріальному стилі у біло-сірих тонах – ідеї для натхнення

Стиль лофт у квартирі? Чом би й ні! Так званий soft loft – це популярний спосіб оформлення квартир в індустріальному стилі. Він добре підходить для житла молодих людей. Вам подобається така атмосфера? Ми підкажемо, як оформити вітальню в індустріальному стилі у біло-сірих тонах.

Śnieżka Barwy Natury 173, 156

Стримана суворість

Індустріальний стиль у вітальні забезпечує їй оригінальний, сучасний вигляд. Цей стиль приховує в собі суворість і холод виробничих цехів, йому до вподоби цегляні, бетонні та металеві елементи – часто з ефектом іржі. Загалом, тут вітаються потертості й недосконалості, тому стіни часто оздоблені у стилі вабі-сабі. Вони виглядають, немов сточені часом – мають різні відтінки та шари, які виступають один з-під одного.

 

Śnieżka Barwy Natury 173


Це виглядає однаково мальовничо і – назвемо речі своїми іменами – трохи недбало. Але у цьому шаленстві є свій сенс – з такими стінами ви можете бути впевнені, що ваша вітальня єдина у своєму роді. Цей дизайн має свою чарівність. Стіни в цьому стилі вибирають сентиментальні люди з художнім чуттям. Стіни вабі-сабі, створені природним чином, мають свою історію, але дедалі частіше їх роблять з нуля при новому будівництві. Для їх створення можна використовувати фарбу різних кольорів – метод протирання дасть приголомшливий ефект.

Сірий, сіріший, найсіріший

Індустріальний дизайн вітальні підкреслюють деталі і кольорова палітра. Лофти люблять сірий колір, адже це колір бетону. Отримати ефект бетону в індустріальній вітальні у панельній багатоповерхівці нескладно – досить збити штукатурку. У новобудовах можна розраховувати на бетонні перекриття і колони.

 

Śnieżka Barwy Natury 173, 135


Стіни бажано пофарбувати в сірий колір, найкраще графітовий – це додасть глибини, або ж у білий – щоб зробити помешкання світлішим і додати йому легкості. Сірий колір в інтер’єр умиротворює, дає своєрідний захист від зовнішнього світу, розслабляє і заспокоює. Це додаткова перевага для постійно зайнятих сучасних менеджерів, які найохочіше – поруч із артистичними натурами – обирають для своїх квартир індустріальний стиль.

Подай цеглинку

Індустріальний дизайн вітальні також добре поєднується з цеглою. Чудово зарекомендувала себе тут класична червона, але цегляна стіна, пофарбована в білий колір, також матиме гарний вигляд. Відкритий фрагмент цегляної кладки, пофарбований білою фарбою, додасть сучасній індустріальній вітальні додаткового шарму.

 

Śnieżka Barwy Natury 158, 173

Скандинавська вітальня – індустріальний дизайн

 

Śnieżka Barwy Natury 156

Якщо білого кольору у вашій лофтовій вітальні буде більше, ніж сірого, і ви обставите кімнату простими, легкими меблями з білої ДСП чи деревини, у вас вийде скандинавська вітальня. Індустріальний стиль з ноткою холодної Півночі зробить вашу вітальню дійсно унікальною. Ви пишатиметеся нею. Особливо, якщо простір буде добре організованим і вам вдасться цікаво поєднати індустріальну вітальню з кухнею.

 

Śnieżka Barwy Natury 173, 158

Ви вже зрозуміли, що soft loft – це хороший стиль, і хочете мати індустріальну вітальню? Варіанти дизайну в нашій галереї допоможуть вам надихнутися.

Галерея:

vitalnya_1.jpg
vitalnya_2.jpg
vitalnya_3.jpg
vitalnya_4.jpg
vitalnya_5.jpg
vitalnya_6.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал