Вплив зеленого кольору

Колір є найважливішим елементом у проектуванні інтер’єрів. Його вибір залежить від декількох чинників, хоча б від того, на яку сторону світу виходить помешкання. Якщо воно, наприклад, виходить на північ, слід використати світлі й теплі кольори, які зроблять такий інтер’єр яснішим. А якщо кімната розташована з південного боку, можемо дозволити собі дещо темніші кольори, оскільки велика кількість світла й так чудово освітить помешкання. Я рішуче обрав би такий колір, який впишеться до колористичної концепції всієї квартири або дому.

Зелений

Таким кольором є зелений у його різних відтінках.

Цей колір вгамовує розбурхані емоції, заспокоює і сприяє релаксації. Вибір зеленого завжди позитивний: він, звичайно ж, асоціюється з природою, яка діє оздоровчо, мотивує приязне ставлення до світу. Ми шукаємо зеленого, коли нам боляче. Він створює атмосферу розслаблення, спокою і зручності, дає емоційну рівновагу та зменшує напруження. Зелений колір в інтер’єрах позитивно впливає на їхніх користувачів. Це колір природного походження, в його оточенні виникає відчуття гармонії та спокою. Зелений ідеально підходить для інтер’єрів, у яких ми відпочиваємо. Його можна застосовувати в різних комбінаціях, наприклад, у поєднанні різних відтінків зеленого або з барвами, котрі є сусідами по колірному колу. До останніх належать будь-які відтінки жовтого або блакитного. Оформляючи інтер’єр таким чином, будемо впевнені в його гармонійному впливі. До пофарбованого в такий спосіб приміщення можна підібрати різні доповнення, як-от жовті або оранжеві тканини, світлий килим.

вплив зеленого кольору на психіку людиниЗелений часто виступає однією з головних барв у світових тенденціях на наступні сезони, є улюбленим кольором багатьох творців моди. Історично цей колір є символом життя і родючості, в обрядових предметах символізував радість буття. З часів середньовіччя був кольором лікарського одягу. Зелений – нейтральний колір, середній між теплими й холодними барвами. Подібно до жовтого, оптично збільшує інтер’єр, додає енергетичної рівноваги і благополуччя.

зелений колів

З огляду на заспокійливі властивості, зелений колір необхідно використовувати і в домашніх, і в офісних інтер’єрах. Кольори в різних пропорціях необхідні нам для життя, вони дають нам енергію, про що ми іноді не підозрюємо. Ми мріємо, щоб наші будинки були спокійними, затишними і гармонійними, хочемо, щоб вони були прихистками, які відділяють нас від зовнішнього світу. Зелений колір, без сумніву, допоможе цього досягти. Д-р Марек Боровіньскі.

 

Галерея:

Вплив зеленого кольору
Вплив зеленого кольору
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,7 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал