Білий колір

 Білий — це найсвітліший з кольорів, символ чистоти і невинності. Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття свободи. Але надмірна кількість білого кольору, наприклад, повністю пофарбовані ним стіни, може викликати відчуття самотності і смутку.Рекомендується для тих, хто хоче керувати власним життям, ясно мислити, бути відкритим до нових задумів і планів. Не сприяє прийняттю рішень, не рекомендується для тих, хто почувається самотньо і потребує результативних дій.

Білий має властивість висвітлювати, саме так він впливає на червоний, синій та зелений кольори. Достоїнством цього кольору є те, що поруч із насиченими барвами він переймає їхню колористичну тональність і таким чином втрачає свою суворість. Різкий колір стає м’якшим, а сильний контраст приглушується, даючи великі можливості комбінування білого з декількома відтінками певного кольору. З блакитною, а також із зеленою барвами білий утворює надзвичайно свіже і заспокійливе поєднання, ідеальне для кабінету. Цей колір також чудово підходить для дитячої кімнати. Пофарбоване значною мірою у білий колір, таке помешкання стане гарним фоном для яскравих, різнобарвних іграшок та дитячих меблів.
Білий прекрасно гармоніює з будь-якими доповненнями з деревини, від світлих підлоги або меблів з сосни до темних з дуба. З білим також цікаво комбінуються елементи зі скла. Комбінацію дерев'яних і скляних меблів у поєднанні з білими стінами можна використати як у вітальні, так і в їдальні. Білий, оздоблений золотистими елементами, — надзвичайно шляхетне поєднання, яке цікаво гармоніюватиме з візерунчастим диваном у вітальні або покривалом у спальні. Цей колір також чудово підходить для передпокою, оскільки це приміщення, як правило, темне. У низьких кімнатах застосування білого кольору на стелі і фарбування ним же п'ятисантиметрової смужки на стіні під стелею оптично зробить кімнату вищою.
Білий у комбінації з пастельними кольорами — м'який, весняний, створює відчуття лагідної свіжості, ідеально підходячи для приміщень, у яких ми проводимо багато часу: їдальні, спальні або кухні. Білий, поєднаний з пастельними барвами, можна підкреслити як інтенсивними по кольору, так і сміливими по декору матеріалами, до яких підібрати меблі стриманого відтінку.
Білий фасад будинку асоціюється з чистотою. У поєднанні з коричневим дахом і пофарбованими бейцом віконницями будинок набуде шляхетного і неперевершеного вигляду. Зелень саду посилить цей ефект.

Галерея:

2.jpg
Білий колір
3.jpg
Білий колір
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал