Зелений колір

Зелений колір

Зелений є похідним кольором, який виник у результаті змішування жовтого з голубим. Зелений – елегантний, універсальний і виразний колір. Викликає відчуття захищеності, рівноваги і зосередженості. Знімає напругу, заспокоює, розслаблює. Покращує роботу серця, регулює циркуляцію крові, полегшує глибоке дихання. Чиста, неторкана зелень виконує роль врівноважувального кольору. Зелений може бути як теплим, так і холодним, від кольору фісташки, насиченого трав’янистого, малахітового, оливкового до кольору хвої. Рекомендується для надмірно активних людей, тих, хто має труднощі з прийняттям рішення і збереженням ясності суджень. Збільшує оптимізм, віру в себе та інших. Не рекомендується людям, які потребують енергії для дії, бо поглиблює нудьгу, повільність і пасивність.
Цікавим рішенням є поєднання двох відтінків з зеленої гами – ніжного та насиченого.
Ніжні світло-зелені кольори варто застосовувати в спальні, вони сприяють гарному відпочинку. Вони також ідеально пасують для кабінетів, оскільки цей колір стимулює пам’ять. Такі відтінки зеленого варто комбінувати з білим, кремовим кольором та кольором слонової кістки, а також ніжними жовтими тонами. У поєднанні з меблями, виготовленими з деревини, приміщення набуде неповторного характеру. Якщо додатково пофарбувати меблі кольоровим бейцом, отримаємо індивідуальний і оригінальний стиль. Щоб підкреслити ніжні зелені відтінки, можна поєднати їх з бірюзовим або рожевим кольором, така комбінація є ідеальною для дитячої кімнати.
Темно-зелений колір створює в приміщеннях незвичайний настрій і глибину. Насичені відтінки краще використовувати як декоративне доповнення, пофарбувавши таким кольором, наприклад, одну стіну або смугу 10-сантиметрової ширини під самою стелею по периметру всієї кімнати. Такий колір ідеально гармоніює з рожевим, світло- і темно-жовтим та синім. Контрастні поєднання – це комбінації з яскраво-червоним, оранжевим або коричневим. Таку кольорову гаму можна використати в передпокої або холі.
Фасад, пофарбований зеленим кольором, приємно занурить будинок у затишок саду, а в зимові дні стане милим спогадом про літо. Можемо отримати цікавий контраст такого фасаду з червоними або жовтими елементами, пофарбувавши у ці кольори дах, двері та віконні рами.
Бірюзовий є зеленим кольором зі значною домішкою синього. Його варто комбінувати з блідо-рожевим і сірим, підкреслювати оранжевим або коричневим.
Оливковий – це зелений, у якому переважає жовтий колір. Його можна поєднувати з коричневим і блакитним, а підкреслити фіолетовим і червоним кольором.Зелений колір-1

Галерея:

green.jpg
Зелений колір
green3.jpg
Зелений колір
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,3 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал