7 ідей для перегородок в офісних приміщеннях

Робота в офісі часто передбачає спільне використання простору з іншими працівниками компанії. Однак, якщо ви не прихильник офісів відкритого типу, ви можете змінити характер інтер'єру, використовуючи офісні перегородки. Коли таке рішення є необхідним і з яких варіантів можна вибирати? Довідайтеся!

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • чому офісні перегородки – це хороша ідея,
 • які найцікавіші ідеї перегородок для офісу,
 • як зробити офісну перегородку з гіпсокартонних плит.

Чому офісні перегородки – це хороша ідея?

У сучасних компаніях часто працює велика кількість людей, яким для ефективної роботи необхідно постійно контактувати. Тому просторі офіси відкритого типу, в яких можна розмістити навіть кілька десятків працівників, користуються великою популярністю.
Проте часто такий великий простір замість того, щоб допомагати в роботі, ускладнює її. Кількість подразників, що впливають на працівників у такому місці, величезна, і зосередитися практично неможливо. Тому варто розглянути можливість використання перегородок для офісу, завдяки чому кожен із співробітників отримує дещицю приватності, можливість легше відключатися від повсякденного життя компанії та трохи простору лише для себе.
Більш того, офісні перегородки можна використати у різний спосіб – з їхньою допомогою ви зможете створити місце для зустрічей з клієнтами, які не бажано проводити серед натовпу інших людей, і навіть виділити зону для приймання їжі.

Які найцікавіші ідеї перегородок для офісу?
Якщо ви хочете зробити перегородки в офісі, ви можете черпати натхнення з найрізноманітніших ідей – перевірте, яка з них найбільше припаде вам до вподоби!

 1. Перегородки з гіпсокартону – надзвичайно вдале рішення, передусім з огляду на простоту виготовлення таких конструкцій і водночас невисоку вартість їх встановлення. Офісні перегородки з гіпсокартонних плит можуть бути спроектовані за вашим бажанням – можна підібрати їхню товщину і висоту відповідно до власних потреб чи навіть використати їх для створення кабінету.
 2. Скляні перегородки для офісу – дуже сучасне і широко застосовне рішення, проте набагато дорожче, ніж перегородки з гіпсокартону. Крім того, такі перегородки усувають проблему шуму, але продовжують відволікати увагу працівників, що призводить до зниження загальної концентрації.
 3. Мінібокси за робочими столами – це легкі офісні перегородки, які розділяють середовище на дуже маленькі особисті простори. Такі бокси найчастіше з'єднані між собою і згруповані по кілька робочих місць.
 4. Офісні перегородки з комірчастих блоків — якщо у великому офісі працює невелика кількість людей або деяким працівникам необхідно мати власний робочий простір, можна створити мінікабінети з комірчастих блоків. Вони можуть бути відкритого плану або з дверима.
 5. Офісні перегородки з полицями у вигляді стелажа – це рішення точно оцінять книголюби, шанувальники ефектного дизайну, а також ті, хто шукає трохи спокою на робочому місці.
 6. Офісні перегородки з меблевих плит – завдяки дерев’яному оздобленню, легкій і простій конструкції такі перегородки мають ефектний вигляд і водночас легко монтуються.
 7. Розсувні офісні перегородки – встановлюються на полозках і дозволяють закривати та відкривати окремі зони відповідно до потреби. Завдяки цьому можна тимчасово відокремити конференц-зал або кабінет для зустрічей з клієнтами.

Як зробити офісну перегородку з гіпсокартонних плит?
Одна з найпростіших у виготовленні перегородок для офісу – це гіпсокартонна. Подивіться, як встановити її за п’ять коротких кроків:

 1. Прикріпити профілі до стіни, стелі та підлоги – там, де це потрібно.
 2. Побудувати каркас з профілів.
 3. Прикрутити відповідно обрізані гіпсокартонні плити до каркасу за допомогою саморізів.
 4. Зашпаклювати стики між гіпсокартонними плитами за допомогою шпаклювальної маси ACRYL-PUTZ® ST10.
 5. Оздобити поверхню офісної перегородки у довільний спосіб.

Важливо!
Пам'ятайте, що будь-яким монтажним роботам повинна передувати підготовка проєкту офісної перегородки з усіма необхідними замірюваннями. Підготуйте також необхідні інструменти: рівень, ніж для гіпсокартону, пилку та викрутку.

Галерея:

1_14.jpg
7 ідей для перегородок в офісних приміщеннях
2_9.jpg
7 ідей для перегородок в офісних приміщеннях
3_9.jpg
7 ідей для перегородок в офісних приміщеннях
Основний
канал
Корпоративний
канал