Біло-бежева ванна кімната – елегантне й вічне поєднання

Білий у поєднанні з бежевим дає дуже тонкий, елегантний ефект. Інтер'єр в таких кольорах сприйматиметься тепліше, ніж повністю білий, і сучасніше, ніж інтер'єр, оформлений тільки в бежевому кольорі. Плануєте біло-бежеву ванну кімнату? Хороший вибір!

Білий і бежевий – ідеальна пара. Особливо добре спрацює ця гама для ванної кімнати, тому що біло-бежевий водночас має переваги білого інтер’єру та бежевої температури – ми залишаємось чистими та свіжими, а бежевий додатково зігріває. Нам так часто не вистачає тепла в білих ванних кімнатах.

Бежевий і білий – чому їх варто поєднувати?

Бежевий колір дуже приємний для сприйняття, він нагадує колір тіла, тому надає тілу кращий відтінок, ніж холодна гама кольорів. Така кольористика важлива для багатьох людей, особливо у ванній кімнаті. Ми добре почуваємося в оточенні бежевих і кремових відтінків, завдяки їм все довкола сприймається м'якше. З іншого боку, використання лише такої палітри сприймається як несучасне, тому ідеально поєднувати бежевий з білим.

Білий колір «очищає» інтер’єр, що важливо для кімнати, де ви проводите гігієнічні процедури та доглядаєте за тілом. При цьому білий колір нейтралізує бежевий, який у великих дозах при використанні його як єдиного кольору не справляє такого гарного враження, як у дуеті з білим.

Ванна кімната в біло-бежевому кольорі

Особливого шарму додають бежеві акценти в білій ванній кімнаті. Це можуть бути деталі – рама дзеркала, дверцята шафи, абажур, килимок. Однак спланувати ванну кімнату варто так, щоб бежевого було більше. Бежева плитка на підлозі, на обраній стіні або стінах, бежева плитка на корпусі ванни.

Особливо стильно виглядатиме біло-бежева ванна кімната з мозаїкою. Варто «побавитися» як з різноманітними фактурами, так і з матовими й глянцевими поверхнями. Особливо елегантно глянцева, бежева мозаїка виглядатиме в білій ванній кімнаті. Бежеві елементи також можуть мати дещо золотистий відтінок, що ще більше підкреслить елегантний характер ванної кімнати.

Śnieżka EKO Plus

Однак якщо ви віддаєте перевагу "домашньому" інтер’єру, використовуйте світле дерево. Біло-бежева ванна кімната з деревом затишна та тепла для органів чуттів. Дерев'яна стільниця під раковину, дерево на стіні, дерев'яні шафи, дерев'яна рама для дзеркала. Залежно від обробки використаних дерев’яних елементів можна домогтися сучасного або рустикального ефекту – все залежить від ваших уподобань.

Безпечний, бежевий і білий колір ванної кімнати вписується в інтер'єр практично будь-якого стилю, від традиційних антикварних інтер'єрів, де колір введено у вигляді каменю або керамограніта, інтер'єрів у рустикальному або екологічному стилі з домінуючим деревом, до сучасних композицій з кольоровими металами та склом бежевих відтінків. Кожна з цих композицій може виглядати природно й красиво, адже поєднання біло-бежевого з’являється в кожному куточку світу, в кожну епоху.

Бежевий і білий, поєднання нейтральних, природних і універсальних кольорів, підійде для кожної ванної кімнати й залишиться актуальними протягом багатьох років. При власному плануванні варто розглянути цей дует як колірний варіант, привносячи в інтер’єр свіжість і затишок.

Галерея:

Основний
канал
Корпоративний
канал