Шпаклювання без пилу та шліфування

Іноді досить важко повірити в те, що ремонт у помешканні можна завершити в короткі терміни та ще й без пилу та бруду. Та все ж сьогодні це реально як ніколи. І залежить це не лише від правильного вибору бригади майстрів, але й від обраних матеріалів для ремонту.

Сучасний будівельний ринок буквально рясніє пропозиціями матеріалів для шпаклювання від різних виробників, які, на перший погляд, різняться лише упакуванням та вартістю. Але, насправді, це не так. Щоб переконатися у цьому і не помилитися у виборі, слід уважно вивчити ринок, ознайомитися з компонентами продуктів, їхніми характерними особливостями, призначенням та використанням. Відтак обраний продукт таки повинен відповідати вашим умовам та задовольнити ваші очікування й вимоги. Однією з важливих вимог, зокрема тих, хто проживає у помешканні, де заплановано ремонт і шпаклювання стін, – якомога менше пилу та бруду, а то й взагалі цілковита їхня відсутність.

Шпаклівка для мокрої обробки

Такий матеріал для шпаклювання вже сьогодні пропонує споживачеві відомий вітчизняний виробник будівельних матеріалів компанія Снєжка-Україна. Це шпаклівка нового покоління Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, призначена для швидкої та якісної підготовки поверхонь перед фінішним оздобленням, яка однаково задовольнить і майстра, і любителя, і споживача.

Співполімерна формула з комбінацією різних високоякісних мономерів, закладена в основу шпаклівки, забезпечує матеріалу найвищі технологічні характеристики: пластичність та відповідну консистенцію, а шпакльованій поверхні – міцність, твердість та довговічність.

Головною особливістю та суттєвою перевагою шпаклівки порівняно з традиційними шпаклювальними матеріалами є не лише мокрий спосіб нанесення, але й мокра обробка після нанесення.

Використання та обробка

Традиційно, підготувавши поверхню до шпаклювання, ви рівномірним шаром наносите шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, використовуючи для цього будь-який зручний для вас спосіб: шпатель, валик або гідродинамічне розпилення.

По завершенню нанесення першого шару, перевіривши долонею, що шпаклівка вже не прилипає до рук, і переконавшись візуально, що вона вже стала матовою, приблизно через 4 години на ще не повністю висохлий шар наносите наступний, який завдяки чудовим адгезійним властивостям шпаклівки Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH легко зчеплюється з попереднім та рівномірним шаром розподіляється по усій поверхні.

Для обробки шпакльованої поверхні використовуєте мокрий спосіб, який має кілька суттєвих переваг перед традиційним шліфуванням цілком висохлої поверхні. По-перше, нанесена шпаклівка не має бути повністю висохлою, що економить час та пришвидшує терміни проведення ремонту; по-друге, це відсутність небажаного пилу завдяки уникненню цього ж процесу шліфування; по-третє, немає необхідності наносити ґрунтівку перед оздоблювальним шаром, що економить кошти; по-четверте, обробляти шпакльовану поверхню можна навіть через 72 години після нанесення, якщо раптом щось пішло не за планом.

Для мокрої обробки варто просто збризнути шпакльовану поверхню звичайною водою і акуратно розгладити шпателем з нержавіючої сталі, а більші нерівності можна розмити губчастою теркою, після чого розгладити шпателем.

В результаті ви отримаєте ідеально гладку поверхню, придатну для нанесення будь-якого оздоблювального шару: і для фарбування, і для декоративної штукатурки, і для наклеювання шпалер.

Підсумовуючи, варто наголосити, що під час мокрої обробки необхідно дотримуватися відповідного технологічного процесу і пов’язаних з ним часових інтервалів.

Галерея:

shutterstock_1754530262.webp
Шпаклювання без пилу та шліфування
shutterstock_1641875140.webp
Шпаклювання без пилу та шліфування
shutterstock_2163307903.webp
Шпаклювання без пилу та шліфування
Основний
канал
Корпоративний
канал