Швидке і надійне нанесення кожного шару

Ви плануєте ремонт та досить довго виношуєте це рішення у своїх думках і планах, відкладаючи, вагаючись, передумуючи і знову повертаючись до нього. І все через те, що у вашому житті або був не зовсім позитивний досвід, або ж ви чули негативні відгуки від своїх друзів чи знайомих. Від того при одній лише згадці про ремонт перед очима постають досить неприємні картини, а у думках виникають ще неприємніші асоціації: бруд, пилюка, безлад, які можуть тривати не один місяць. Позбутися цих нав’язливих думок, з одного боку, непросто, а з іншого – цілком можливо, тому що для цього є досить вагомі та переконливі підстави, а точніше – спеціалізований високоякісний матеріал, здатний досить швидко розвіяти усі ваші сумніви і вагання.

Якісна та ефективна

Мова йде про шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH – новий будівельний продукт, розроблений компанією Śnieżka для швидкого і водночас якісного проведення ремонту, який задовольнить вимоги і відповідального майстра, і вибагливого клієнта.

Шпаклівка завдяки закладеній в її основі співполімерній формулі, тобто комбінації спеціальних полімерів, має багато переваг порівняно з аналогічними традиційними шпаклювальними матеріалами. Завдяки цій особливості Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH забезпечує нанесення матеріалу на мокру, ще не до кінця висохлий попередній шар, пришвидшуючи таким чином виконання шпаклювальних робіт, підготовку поверхонь, а, отже, ремонтні роботи загалом. Окрім того, співполімерна формула впливає на пластичність і формування маси під час роботи, а після висихання підвищує параметри стійкості, створюючи міцний та довговічний шар на всій поверхні.

Деякі нюанси шпаклювання

Отож, ви просто обраним способом (шпателем, валиком або розпилювачем) наносите її на заздалегідь підготовлену поверхню. Матеріал з кожним рухом шпателя рівномірно розподіляється по основі, створюючи ідеально гладкий шар без розводів та слідів.

Приблизно через 40 хв, легко спробувавши долонею, чи не прилипає шпаклівка до рук, та переконавшись, що вона стала матовою, можна наносити другий шар шпаклівки та спокійно, без застережень щодо порушення попереднього шару, продовжувати шпаклювання.

Таким чином, ви не чекаєте повного висихання першого шару шпаклівки, як це відбувається у випадку використання звичайних традиційних шпаклівок, а без значної перерви на висихання продовжуєте шпаклювання «мокрим по мокрому».

Використовуючи Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH  для шпаклювання та підготовки поверхонь до подальшої обробки, ви не просто виконуєте роботу швидко, легко та якісно, але й суттєво пришвидшуєте увесь процес ремонту, економлячи дорогоцінний час майстра та свої фінанси.

Важливо пам’ятати, що час між нанесенням шарів залежить не лише від якісних характеристик шпаклівки, способу нанесення та вправності майстра, а й від таких об’єктивних параметрів: циркуляції повітря, температури, вологості та поглинальної здатності основи. Ідеальними є температура +20ºC і відносна вологість повітря – 65%.

При шпаклюванні Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH завдяки високим параметрам стійкості, окрім ідеально гладких та рівних поверхонь, виходить ще й міцне та довговічне покриття. Його ви можете оздоблювати будь-яким заздалегідь обраним способом: фарбувати, наносити декоративну штукатурку, наклеювати шпалери тощо.

Варто також нагадати, що отриманий шпаклювальний шар також можна обробляти методом на «ваш смак» – мокрим чи шліфуванням. І тут ви самі маєте вирішити, як краще. Відтак, що також дуже важливо, мокрий метод цілком захистить вас від такого небажаного пилу й зайвого бруду.

Фактично, використовуючи у ремонті шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, ви отримуєте дуже багато переваг, які беззаперечно розвіють усі ваші сумніви та застереження щодо ремонту.

Галерея:

shutterstock_575394781.webp
Швидке і надійне нанесення кожного шару
shutterstock_1516080602.webp
Швидке і надійне нанесення кожного шару
shutterstock_1836899296.webp
Швидке і надійне нанесення кожного шару
shutterstock_2290693585.webp
Швидке і надійне нанесення кожного шару
Основний
канал
Корпоративний
канал