FAQ

Мої вітання. Цього року ми хочемо поставити в саду альтанку. Як захистити деревину, щоб альтанка слугувала довгі роки?

Марек
Деревина – це матеріал з високими декоративними перевагами. На жаль, такі вироби, як альтанки, перголи, садові меблі та огорожі старіють найшвидше, оскільки зазнають нищівного впливу атмосферних умов. Волога призводить до того, що деревина стає поживним середовищем для грибків, плісняви та бактерій. Сонячні промені висушують і викручують деревину. Масштаб негативної дії цих чинників доволі різний: від поверхневого, коли виріб втрачає естетичну привабливість, до дуже серйозного, коли виникає необхідність замінювати пошкоджену деревину. Уже через декілька років навіть на гарно просочених і полакованих елементах покриття лущиться і відпадає. Відтак кожні декілька років їх потрібно реставрувати. Одним з найкращих способів захисту деревини є просочування її імпрегнатом. Цей процес полягає в насиченні деревини спеціальним захисним засобом, який надасть їй належних властивостей. Великою перевагою імпрегнатів є широке застосування, а також можливість наносити їх різними способами. Високоякісні вироби забезпечують захист деревини від усіх перелічених вище загроз – атмосферних і біологічних.
Правильним вибором буде ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ  ІМПРЕГНАТ VIDARON. Підтвердженням його ефективності є шестирічна гарантія на утворене ним покриття. Цей виріб глибоко проникає в деревину і захищає її від шкідливої дії біологічних та атмосферних чинників і водночас надає деревині відповідного кольору, який підкреслює її структуру. VIDARON захищає і доглядає деревину, а ІМПРЕГНАТ значною мірою оберігає деревину від дії вологи й УФ-променів. Цим виробом можна просочувати елементи садової архітектури, будівельну столярку, огорожі, садові меблі, фасади будівель тощо.
Правильна підготовка основи, а також застосування високоякісного засобу сприяє тому, що альтанки, садові меблі й інші дерев’яні предмети тішитимуть нас прекрасним виглядом довгі роки.

Шановні панове, я планую відремонтувати спальню. Вона темна й мала, а мені хотілося б радісну й затишну. Чи є якісь способи, які оптично збільшили б кімнату? Які кольори варто обрати?

Марта
Спальня – дуже важливе місце в помешканні, оскільки від того, як ми виспимося чи відпочинемо, залежить наше самопочуття протягом дня. Вибираючи кольори для спальні, слід зважати, щоб вони не були надто агресивними. Ви пишете, що кімната мала й темна, отже, найкращим способом для її оптичного збільшення буде висвітлення стін. Ми пропонуємо обрати ніжний теплий колір, наприклад, жовтий, але з відтінком, наближеним радше до банана, ніж до жовтого нарциса. Ідеальним буде Сонячний Блиск 115 з палітри Śnieżka Barwy Natury. Щоб приміщення здавалося вищим, стеля має бути світлішого кольору, найкраще – білого. Коли площа приміщення дуже мала, ми не радимо експериментувати з фарбуванням стін у різні кольори. Темний відтінок на протилежних поверхнях оптично зменшить кімнату, зовсім пригнітить її, а темна стіна навпроти дверей недоречно зробить кімнату коротшою.

Галерея:

Основний
канал
Корпоративний
канал