Фарбуємо металеві двері

Економний розхід і висока покривна здатність, простота нанесення, відповідає вимогам закладів громадського користування та охорони здоров’я, стійка до механічних та атмосферних факторів, придатна до застосування як всередині, так і ззовні приміщень, а кольори стійкі та яскраві протягом тривалого часу. До речі, про кольори – їх у неї тридцять два, які мають два ступені блиску: глянцевий і матовий. Це далеко не повна характеристика ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЇ ЕМАЛІ ŚNIEŻKA SUPERMAL®.

Саме цю емаль ми рекомендуємо для фарбування металевих дверей.

Для чого це потрібно? Метал – матеріал міцний та довговічний, проте навіть він піддається впливу навколишнього середовища. Якщо висловлюватися конкретніше, то через температурно-вологісні перепади, контакт із водою (конденсатом) метал починає ржавіти, тобто його вражає так звана корозія. Швидкість цього процесу залежить від багатьох факторів, але однозначним є одне – без додаткового захисту самому металу не справитися і рано чи пізно зовнішні природні фактори його переможуть. Тобто спочатку шар іржі буде невеличким, але вона впевнено проникатиме вглиб, руйнуючи міцні металеві зв’язки, і згодом проникне наскрізь.

Щоб такого не трапилося, металу потрібна додаткова броня, а саме шар захисно-декоративного покриття.

Усе розпочинається із підготовки металевих дверей до нанесення захисно-декоративного покриття. На цьому етапі із металевих елементів слід видалити іржу (якщо така є), очистити їх від бруду та пилюки. Очищені поверхні потрібно промити очищеним бензином та висушити їх.

Підготовані металеві двері ґрунтуємо антикорозійною ґрунтовкою ŚNIEŻKA УРЕКОР S, яку наносимо пензлем рівномірно розподіляючи її по поверхні. Сформоване цією ґрунтовкою покриття ефективно захищає метал від корозії.

Через 24 год, коли висохне шар ґрунтовки, приступаємо до кінцевого фарбування металевих дверей. Для цього використовуємо ОЛІЙНО-ФТАЛЕВУ ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL®. Перед нанесенням емаль ретельно перемішуємо, а при потребі розбавляємо розчинником для олійно-фталевих виробів. Наносимо емаль плоским пензликом з м’яким ворсом, так само розподіляючи її рівномірним шаром по поверхні. При цьому температура навколишнього середовища та самих металевих дверей не повинна бути меншою, ніж +10 ˚С. Завершивши фарбування, даємо нанесеному шару емалі висохнути. Зазвичай для цього потрібно орієнтовно 24 год.

Після висихання першого шару емалі наносимо наступний шар. Двох шарів емалі у поєднанні із ґрунтовкою достатньо для забезпечення не лише надійного антикорозійного захисту для металевих дверей, а й для надання їм яскравих та стійких кольорів.

Пофарбованим таким чином металевим дверям не страшні жодні погодні примхи – від палючого сонця до проливних дощів та тріскучих морозів.

Галерея:

_2.jpg
Фарбуємо металеві двері
Основний
канал
Корпоративний
канал