Фарбування

1. Коли стіни вже підготовлені, можемо приступати до їх ґрунтування

Після з’єднання гіпсокартонних плит ми отримуємо два види поверхні для фарбування. Одна з них – шов плити, виконаний зі шпаклівки, основним складником якої є гіпс. Гіпс – це матеріал, який сильно поглинає воду, тому в цих місцях, на швах, фарба висихає значно швидше. Відшліфована шпаклівка є також більш гладенькою, ніж шорстка і необроблена поверхня гіпсокартонної плити по обидва боки від шва. Звичайні поверхневі фарби зафарбують такі поверхні, але не замаскують повністю відмінностей у їх шорсткості. Щоб зробити поверхню цілковито однорідною, потрібно застосувати спеціально розроблену для цієї мети фарбу. Такою є ґрунтувальна емульсійна фарба ŚNIEŻKA ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА. Її склад спеціально підібрано таким чином, щоб фарба наносилась одним товстим шаром і робила поверхню гіпсокартонних плит однорідною. У Західній Європі і Сполучених Штатах Америки, де гіпсокартонні плити застосовують уже багато років, такі фарби називають Primer (“праймер”). Фабрика Фарб і Лаків “ŚNIEŻKA” була першим у Україні виробником саме такої фарби. Ґрунтувальну фарбу ŚNIEŻKA виготовляють на основі латексної смоли.

2. Потім фарбуємо стелю двічі (другий шар наносимо після висихання першого), наприклад, білим кольором.

3. У нашому приміщенні білий колір виходитиме на стіни на 8 см – по периметру стін позначаємо цю відстань олівцем, а потім наклеюємо на стіну широку малярну стрічку таким чином, щоб її нижній край проходив точно на визначеному рівні.

4. У такий спосіб отримуємо позначену межу між білим кольором стелі та персиковим стіни – дофарбовуємо колір у кутках і на виступах до нижнього краю стрічки.

5. Наступний етап – фарбування кутків і важкодоступних місць (кутків, над плінтусом, навколо розеток і ламп)

6. Потім приступаємо до фарбування валиком повністю поверхні стін – так само, як і при фарбуванні стелі, наносимо смуги фарби, що заходять одна на одну.

Після висихання першого шару фарби наносимо другий

- Фарбування стін починаємо з важкодоступних місць (наприклад, за радіаторами опалення) і кутових частин. Такі поверхні найкраще фарбувати пензлем або малим вузьким валиком.

- Великі поверхні стін фарбуємо валиком (18-25 см), наносячи фарбу вертикальними рухами в напрямку “вгору – вниз”, а потім “справа наліво”. Фарбування кожного фрагменту завжди закінчуємо рухами валика в одному й тому самому напрямку.

- Наступні фарбовані фрагменти слід поєднувати способом "мокрим по мокрому"

- Фарбуючи одну поверхню, наприклад, стіну, не слід робити ані перерв у роботі, ані виправлень напівсухого покриття.

- Фарби на валик набираємо багато й розподіляємо її по основі ретельно та рівномірно. Важливо, щоб валик не залишався "сухим".

- Якщо кольори насичені, не рекомендується робити виправлень на окремих ділянках після висихання фарбованого покриття, а слід фарбувати всю стіну

- Ведення валиком по фарбованій поверхні має бути легким – без притискання його до основи.

- Під час малярних робіт не допускати виникнення протягів у приміщенні.

Галерея:

Depositphotos_3822262_xl_2015.jpg
Фарбування
Основний
канал
Корпоративний
канал