Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник

Камін – це справжня окраса вітальні, тому часто використовується в інтер’єрах. Однак користування його перевагами призводить до більш швидкого забруднення прилеглих стін. Як цьому зарадити? Дізнайтеся, яким чином Śnieżkа оновлює стіну з каміном.

Камін – мрія багатьох людей. Він приносить у дім тепло – і в прямому, і в переносному сенсі. Біля нього родина збирається, щоб відпочити і розслабитися. Якщо дозволяють технічні можливості, стіна з каміном часто стає центральним елементом простору вітальні. Вітальні з каміном мають оригінальний вигляд і виділяються серед інших.

Стіна з каміном привертає увагу, тому повинна бути добре продумана і якісно виконана. Плануючи камін, слід пам'ятати про особливості його використання – у результаті горіння утворюється сажа, яка сильно все забруднює. Досить торкнутися стіни брудною від сажі рукою, і негарні плями тут як тут. А каміном користуються досить часто, особливо взимку. Ось чому так важливо подбати про сам камін, а також про захист стіни з каміном.

Як захистити стіну навколо каміна

Якщо ви не плануєте ніякого облицювання поверхні, а тільки фарбування, використовуйте фарбу, яка створює покриття, стійке до стирання та багатократного миття. Вона забезпечує бездоганне і довговічне покриття. Фарба пропонується у широкій палітрі кольорів, тому ви зможете легко підібрати відтінок, який відповідає інтер’єру вашої вітальні.

Як оновити стіну навколо каміна

Потріскалася стіна біля каміна? Таке трапляється досить часто і не становить великої проблеми. Будь-які тріщини і дефекти в стіні можна легко усунути за допомогою шпаклювальних мас Acryl Putz – консультанти з продукції Śnieżka допоможуть вам зробити правильний вибір. Так само часто стіна біля каміна просто забруднюється. Але у нас і для цього є рішення: фарба Śnieżka Для слідів від протікання та плям. Це акрилова фарба для стін і стелі, яка ефективно зафарбовує будь-які плями та забруднення, у тому числі від сажі (а також від підтікань води, нікотину, олії та інших жирів). Може використовуватися як ґрунтувальний (для ізоляції та зміцнення основи) або як фінішний виріб (захисно-декоративна). Бездоганно покриває поверхню та має гарну адгезію з основою.

Ось як підготувати основу до нанесення фарби Śnieżka Для слідів від протікання та плям – покрокова інструкція:

  • основа повинна бути міцна, суха, очищена від пилу;
  • видаліть з поверхні рештки сажі, якщо є сліди від підтікань води – висушіть їх (плями від жиру та нікотину можна зафарбовувати безпосередньо);

 

Галерея:

kamin_1.jpg
Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник
kamin_2.jpg
Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник
kamin_3.jpg
Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник
kamin_4.jpg
Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник
kamin_5.jpg
Як оновити стіну з каміном? – покроковий порадник
Основний
канал
Корпоративний
канал