Як пофарбувати білою фарбою кольорову стіну?

Білий колір додає приміщенню світла, простору та чистоти, тому цей відтінок усім до вподоби. Білі стіни у приміщенні візуально його збільшують, але сам процес фарбування, щоб приміщення набуло ідеального вигляду, є досить виснажливим.

У кожного, хто самостійно здійснював ремонт і оновлював своє помешкання, хоч раз виникала потреба перефарбувати яскраві кольорові стіни у світлі або білі відтінки. Смуги, пропуски і нанесення кількох шарів фарби – все це призводить до тривалого та дорогого ремонту. Чи можна уникнути цих витрат і пришвидшити процес фарбування та зробити його якісно? Про це – далі.

Перед фарбуванням стін експерти рекомендують видалити старі шари фарби, особливо ті, які відстають і відшаровуються, адже вони ускладнять фарбування, а у подальшому ще й сприятимуть розтріскуванню нового покриття. Перед оновленням фарбованого покриття також потрібно зашпаклювати тріщини, виїмки і дочекатися цілковитого висихання шару шпаклівки, тоді ці фрагменти відшліфувати й знепилити.

Беручись до фарбування, також варто оцінити поверхню, яку ми будемо фарбувати білою фарбою. Уважно слід оглянути стіну і звернути увагу на те, скількома типами фарби її покривали (таке часто буває в дитячих кімнатах або кухнях). Якщо ви не знаєте, яку фарбу вибрати, то зверніться до консультантів у точках продажу, які Вам розкажуть про види фарб для стін і стель, їхні особливості й переваги. Таким чином, Ви зможете заощадити свій час.

Якщо у Вашому помешканні стіни були пофарбовані у темні кольори чи дуже інтенсивні, то пропонуємо спершу на стіни нанести Ґрунтувальну фарбу ТМ Śnieżka, яка нівелює попередній колір стін, надасть фактурі однорідності. Водночас цей виріб знизить поглинальну властивість основи і зменшить витрати поверхневих фарб.

Сьогодні на ринку є широкий вибір фарб для інтер’єрів різної якості, які вирізняються властивостями, тому, купуючи фарби для стін і стель, врахуйте їхні переваги. Зверніть увагу на покривну здатність виробу. Чим вища покривна здатність, тим меншу кількість шарів фарби потрібно наносити на поверхню. А це заощадить Ваш час і гроші.

У разі такого непростого процесу, як фарбування білою фарбою, варто особливу увагу приділити вибору інструментів, наприклад валика. Також під час оновлення фарбованого покриття чітко дотримуйтеся рекомендацій виробника щодо нанесення кожного виробу, часу висихання нанесеного шару, щоб отримати відмінний декоративний ефект. Адже кожен етап фарбування впливає на якість подальших опоряджувальних робіт.

Наші поради і якісні матеріали допоможуть Вам впоратися із фарбуванням і створити свій білий оазис свіжого і чистого простору.

Галерея:

__2.jpg
Як пофарбувати білою фарбою кольорову стіну?
Основний
канал
Корпоративний
канал