Як пофарбувати радіатор? Безпечне і гарне рішення

Старі, пожовклі та знищені радіаторні батареї можуть зіпсувати декоративний ефект будь-якого інтер’єру. Інколи буває так, що пристрій діє справно і його не потрібно змінювати, але його вигляд бажано освіжити. Фарбування радіаторів – не важче, ніж інших деталей інтер’єру, однак вимагає підготовки підґрунтя і відповідних матеріалів.

Приступаючи до фарбування, слід ретельно підготувати поверхню, яку плануєте оновити. Найкраще робити це влітку, коли обігрівач холодний, або ж закрутити пристрій і почекати кілька годин, щоб він охолов. Максимально допустима температура фарбованої поверхні не може перевищувати 30 С, інакше фарба надто швидко висохне і не триматиметься.

фарбувати радіатор

Обігрівач має бути також сухий, почищений і помитий водою з детергентом. Старі покриття, що лущаться, й заржавілі елементи слід усунути за допомогою дротяної щітки й абразивного паперу. Елементи та мідні інсталяції добре протерти сталевою вовною, щоб усунути забруднення і патину. Таку підготовлену поверхню ми можемо малювати.

як памалювати батарею

 

Розпочинаючи відповідну роботу, слід ретельно вимішати фарбу. Ми покриємо калорифер у 2-3 шари емаллю, щоразу зберігаючи необхідний часовий проміжок. Для малювання обігрівачів використовуємо фарби, призначені спеціально для цієї мети. Добра фарба має поєднуватися з металевою основою, з якої виготовлені калорифери. Вона має також бути стійкою до дії високих температур, під впливом тепла не жовкнути, мати добру адгезію до підґрунтя і досконалі властивості маскування. Оболонка, що виникла після фарбування, має бути міцною й естетичною. Śnieżka Для радіаторів - натисни тут.

 

Обігрівачі можна покривати фарбою за допомогою плоского м'якого пензля, валика або шляхом розпилення.

фарбувати радіатор

Malowanie kalotyfera

 

Галерея:

Як пофарбувати радіатор
Як пофарбувати радіатор? Безпечне і гарне рішення
Основний
канал
Корпоративний
канал