Як видалити плями і сліди від підтікань на стінах?

Передумовою для ефективного видалення плям і видимих на стінах слідів від підтікань є правильна діагностика і усунення причин їх виникнення. Якщо це поверхневі плями, які з’явилися в результаті забруднення стіни, справа є досить простою – достатньо вимити поверхню теплою водою з невеликою кількістю миючого засобу. Спеціальні засоби для миття стін (малярні мила і рідини) рекомендуються для складніших випадків, коли з поверхні необхідно змити смолисті або жирні речовини (сажу, олію, тютюновий дим).

як усунути плями зі стін

Якщо плями є результатом заливання або постійного проникання води чи конденсації вологи, необхідно вжити комплексних заходів. Перш за все, потрібно усунути причину виникнення плям і ретельно висушити стіну. Сліди від одноразового заливання найкраще змити і зафарбувати спеціальною фарбою Śnieżka для слідів від протікання і плям. Ця фарба чудово ізолює всі плями і забруднення, особливо складні (жирні, смолисті), має винятково високу покривну здатність, а у випадку плям від плісняви та грибків додатково захищає стіну від повторного враження. Може застосовуватися як ґрунтувальна (ізолююча та зміцнююча основу) або поверхнева (захисно-декоративна) фарба.


Якщо причиною виникнення підтікань і неестетичних плям є волога, нас чекає значніший ремонт, результатом якого повинні стати сухі, захищені від руйнування стіни з гладенькою та щільною структурою. Іноді це виражається в заміні ізоляції, ремонті даху або обслуговуванні вентиляції. Причин проникнення води або вологи всередину приміщення може бути багато, і у кожному випадку їх необхідно індивідуально визначити та ліквідувати. В іншому разі зафарбування плям навіть спеціальними (наприклад, протигрибковими) засобами дасть лише тимчасовий ефект.

чим усунути сліди від протікань на стінах

Тільки ретельне усунення причин появи підтікань і плям та належне висушування поверхні гарантує ефективність подальших робіт. Без виконання цієї умови плями з’являтимуться знову.

4 кроки для ефективного видалення плям:

1) Усунути причини виникнення плям і підтікань.
2) Вимити стіни водою з миючим засобом або у складніших випадках спеціальними малярними засобами.
3) Зафарбувати темні і винятково складні плями призначеною для цього спеціальною фарбою.
4) Нанести на поверхню обрану поверхневу фарбу.

Усунути навіть дуже темні плями на стінах сьогодні не складно. Наявність спеціальних засобів та високоякісні поверхневі фарби  полегшують це завдання. Набагато складнішим етапом, від якого, однак, залежить успіх, є діагностика та усунення причин їх виникнення

Галерея:

плями і сліди від підтікань на стінах
Як видалити плями і сліди від підтікань на стінах?
Основний
канал
Корпоративний
канал