Якісна та надійна методика шпаклювання

Без шпаклювання поверхонь неможливо уявити будь-який ремонт, навіть косметичний. Цей процес не лише покращує естетичний вигляд помешкання, але і забезпечує додатковий захист поверхонь та продовжує термін їхньої придатності.

Незалежно від фінішного оздоблювального матеріалу добре підготовлена та рівна поверхня – невід’ємний атрибут краси та естетики зовнішнього вигляду будь-кого приміщення.

Сучасні матеріали для шпаклювання завдяки своїм високотехнологічним властивостям дають змогу мінімізувати зусилля з обробки поверхонь та значною мірою полегшити виконання шпаклювальних робіт, використовуючи різні доступні методи нанесення та інструменти.

Тобто, кожен майстер та замовник може обрати те, що йому до вподоби заради зручності та ефективності шпаклювання.

 

Методи нанесення та інструментарій

Готову до використання шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, яка нещодавно з’явилася на вітчизняному будівельному ринку, можна наносити такими методами: шпателем, валиком і розпилювачем. Співполімерна формула, закладена в основі цього шпаклювального матеріалу, надає йому необхідної консистенції, пластичності й технологічності, що полегшує увесь процес нанесення шпаклівки та вирівнювання шпаклювального шару.

Нанесення шпателем

Для нанесення шпателем виробник рекомендує використовувати металеві шпателі, виготовлені з нержавіючої сталі.

Широкий шпатель, тобто ширина леза якого 50–60 см, слід використовувати для шпаклювання великих поверхонь; шпатель 30–35 см – для закладення тріщин, ямок, вибоїн; шпатель 8–10 см слід використовувати як «ложку» для накладання шпаклівки на великий шпатель; шпатель кутовий – для ефективного та зручного закладання кутів і стиків. Майстри найчастіше використовують вузький та широкий шпателі: перший – для набирання шпаклівки з ємності та перенесення її на широкий шпатель, а другий – для безпосереднього нанесення, вирівнювання та розгладжування поверхонь. В результаті шпаклювання таким методом отримуємо ідеально гладкі та рівні поверхні, готові для подальшої обробки.

Нанесення валиком

Шпаклювання валиками – зручний та швидкий метод нанесення шпаклівки Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, другий шар якої можна наносити на ще не остаточно висохлий перший, пришвидшуючи процес та економлячи при цьому час та кошти.

Надійним валиком для шпаклювання готовою шпаклювальною масою є валик з поліаміду, який дуже добре вбирає масу, не залишає смуг та забезпечує ефективне нанесення у кутах. Обираючи валик, важливо також звернути увагу на ручку – ергономічна і профільована двокомпонентна м’яка ручка з ґуми чи пластмаси задовольнить і досвідченого майстра, і новачка-любителя. Валик довжиною 80 мм підходить для усіх видів ручок.

Перед початком шпаклювання валик потрібно насамперед зволожити. Та, зануривши інструмент у готову шпаклювальну масу Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, слід набрати її якомога більше і наносити на поверхню шаром 1–3 мм. Розподіляти матеріал треба рівномірно внапуск, послідовно перекриваючи смуги (вертикальними смугами у напрямку згори донизу і від вікна до середини приміщення) та не натискаючи надто сильно на валик. Шпаклювати краще фрагментами – цей спосіб найефективніший, а пришвидшить ще більше весь процес шпаклювання метод «мокрий по мокрому», оскільки для нанесення другого шару шпаклівки Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH не потрібно чекати остаточного висихання першого. Покриття виходить міцним, стійким та надійним.

Гідродинамічне розпилення

Цей метод доцільно використовувати при шпаклюванні великих площ.

Наносити шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH найкраще за допомогою сопла з діаметром від 033 до 051 і максимальним робочим тиском (Graco Mark VII).

Агрегат для гідродинамічного розпилення – зручний та мобільний у використанні. Пістолет, що входить у комплект, працює з широким діапазоном насадок від різних виробників, які доступні на ринку.

Шпаклювання гідродинамічним розпиленням забезпечує значно менший розхід шпаклівки порівняно зі шпаклюванням валиком або пензлем та надзвичайно швидке нанесення. Тобто, ви не чекаєте повного висихання першого шару, а вже за кілька хвилин (приблизно 40) наносите другий і проводите мокру обробку. А вже за 12 години отримуєте готову, повністю висохшу до подальших оздоблювальних робіт поверхню.

Та який би з пропонованих методів шпаклювання ви не обрали, шпаклівка Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH гарантовано забезпечить якісний, надійний та швидкий ремонт у вашому помешканні.

Галерея:

shutterstock_2032293614.webp
Якісна та надійна методика шпаклювання
shutterstock_1932267008.webp
Якісна та надійна методика шпаклювання
shutterstock_2453751841.webp
Якісна та надійна методика шпаклювання
Основний
канал
Корпоративний
канал