Сучасний дизайн спальні на мансарді

Ідеальний спосіб максимально ефективно використовувати простір будинку – облаштувати житлове приміщення на мансарді. Ви можете запроєктувати там, наприклад, спальню, яка буде ізольована від інших кімнат і забезпечить тишу і спокій. Проте облаштування кімнати, в якій є стіни під кутом, - це певний виклик, тому перед ремонтними роботами слід добре обдумати усі нюанси й подбати про потрібні елементи.

Спальня на мансарді: про що варто пам’ятати?

Облаштування приміщення на мансарді потребує особливого підходу, пов’язаного з певними особливостями її конструкції. Насамперед слід ретельно виміряти усі поверхні стін. Від їхньої висоти буде залежати розмір меблів і їхнє розташування.

Дуже гарною ідеєю є вбудована ніша, завдяки якій ви зможете максимально використати всі куточки, пристосувавши їх як місце для зберігання речей. Розташування ліжка залежить від того, як побудована ваша мансарда. Не забудьте розташувати його так, щоб над ним було достатньо місця і ви уберегли себе від ударів головою. Якщо немає можливості розташувати його під мансардним вікном, розмістіть його біля фронтонної стіни. Подбайте про велику кількість точок світла, які особливо освітлять невеликий простір.

 

Які кольори підійдуть для мансарди?

Кращий колір для стін мансардної спальні – білий. Це робить горищне приміщення просторішим. Рекомендуємо використати для фарбування стін матову латексну фарбу для стін і стель Śnieżka EKO Plus, яка створює стійке до миття покриття, не залишає смуги на поверхні і має відмінну покривну здатність. Водночас виріб легко наносити, навіть недосвідченому користувачу. Також зазначимо, що фарба є екологічною. Це підтверджує відповідний сертифікат, а значок «Зелений журавлик» інформує споживачів про цю перевагу.

Крім білого, у дизайні можна використати бежевий і кремовий кольори, які пом'якшують суворий характер стельової конструкції. Також можна пофарбувати стіни і у пастельні барви. У цьому випадку Ви теж можете застосувати фарбу Śnieżka EKO Plus, яку можна тонувати. Яскраві відтінки використовуйте для мансарди з обережністю. Найкраще такі кольори вживайте тільки як декоративні елементи, наприклад текстиль чи інші аксесуари.

 

Як використовувати природнє світло з  мансардних вікон?

Мансардні вікна є важливим джерелом світла в кімнаті. Через те, що ніхто не має можливості їх побачити, зникає потреба їх прикривати. З технічних причин завішувати їх шторами неможливо, тому єдиний спосіб прикрити скло і, можливо, захистити очі від сонячних променів – прикріпити жалюзі.

Якщо Ви розташуєте ліжко у вашій спальні під мансардним вікном, то воно буде добре освітлене вдень. Тож, таке рішення створить зручність, коли  ви вирішите відпочити за книгою або попрацювати за ноутбуком. Завдяки цьому вам не доведеться використовувати штучне освітлення.

Якщо ж Ви не маєте можливості поставити ліжко під мансардним вікном, то цей простір можна використати для кімнатних рослин, які не тільки будуть привабливим елементом декору, але позитивно впливатимуть на якісну атмосферу у спальні.

Більше, аніж спальня

Як облаштувати спальню на мансарді, якщо у вашому розпорядженні великий простір? Крім спального місця, постарайтеся створити куточок для релаксу. Зручні м'які низькі крісла і столики, м'які вовняні ковдри або плетені підвісні гойдалки забезпечать приємний відпочинок і відновлення сил протягом дня.

Облаштовуючи спальню і куточок для релаксу, підлогу Ви також можете оформити у білому чи іншому світлому кольорі. Для цього ідеально підійдуть білі дерев’яні дошки. Світла підлога у цьому приміщенні є доречною, оскільки тут завжди пануватиме найбільша тиша і спокій, тому утримувати в чистоті цей куток у помешканні буде досить легко. А біле просторе мансардне приміщення зламає усі стереотипи про темне і незатишне горище.

Впорядковуючи й облаштовуючи житлові кімнати на мансарді, Ваше горище будинку засяє комфортом і затишком!

Галерея:

_3_2.jpg
Основний
канал
Корпоративний
канал