* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Який колір обрати для коридору?

  Який колір обрати для коридору?

  Донедавна підбір кольору для коридору спричиняв чимало проблем. Коридори наших квартир – це найчастіше мале, вузьке й неосвітлене приміщення, яке, згідно з правилами дизайнерського мистецтва, слід було б пофарбувати в дуже світлий колір, щоб освіжити й оптично збільшити інтер’єр. З іншого боку, в цих приміщеннях відбувається великий рух мешканців, відтак стіни дуже швидко забруднюються. Тому практичним рішенням будуть темні відтінки. Що ж вибрати – естетику чи практичність?

  побачити
  Тренди в проектуванні салону в 2014 році

  Тренди в проектуванні салону в 2014 році

  Тенденції в проектуванні салонів у 2014 році концентруватимуться навколо чотирьох стихій матеріального світу: повітря, вогню води і землі. Кожна зі стихій знайде в інтер’єрі свій символічний вимір, а їх поява свідчить про безперервне прагнення людини до рівноваги та життя в гармонії з навколишнім світом.

  побачити
 • Оформленні вітальні - 5 кроків

  Оформленні вітальні - 5 кроків

  Сучасні вітальні можуть виглядати просторими навіть тоді, коли мають невелику площу. Такого результату можна досягти шляхом правильного поєднання відповідно підібраних меблів, колористики, освітлення, тканин та аксесуарів.

  побачити
  Трендові кольори для кухні на 2014 рік

  Трендові кольори для кухні на 2014 рік

  Кухня, так само як і інші житлові приміщення, вписується в тренди світового дизайну. Оскільки ремонт такого приміщення не простий і планується раз на декілька років, ми із задоволенням змінюємо частіше окремі елементи дизайну.

  побачити
 • Стіни з ефектом омбре

  Стіни з ефектом омбре

  Вам набридли однорідні кольори? Хочете, щоб Ваш інтер’єр ожив? Ми підкажемо, як по-новому облаштувати Ваше помешкання!

  побачити
  Як підбирати кольори фарб для стін та стель?

  Як підбирати кольори фарб для стін та стель?

  Колір фарби в інтер’єрі повинен складати частину загальної композиції, гармоніювати з декором приміщення і бути відповідно підібраним до атмосфери, яку ми хочемо створити.

  побачити
 • Підбір кольору фарби до білих меблів

  Підбір кольору фарби до білих меблів

  Прийнято вважати, що білі меблі найкраще виглядають на темному, інтенсивно забарвленому тлі. Це дійсно так. Тоді вони краще привертають увагу, а білий чудово контрастує з насиченими відтінками.

  побачити
  Який колір фарби підібрати до синього кольору?

  Який колір фарби підібрати до синього кольору?

  Колір неба і води, колір глибин і світла, який все частіше зустрічається у наших домівках. Використаний в інтер’єрі, надає йому простору, гармонії, знімає напругу і заспокоює. Водночас великою перевагою цього кольору є той факт, що він оптично збільшує приміщення. Проте часом маємо побоювання, що блакитний – занадто холодний колір. Даремно. Правильно підібраний і скомбінований з іншими барвами, він може створювати цікаві колористичні композиції.

  побачити
 • Який колір фарби вибрати для кухні?

  Який колір фарби вибрати для кухні?

  Кольори відіграють на кухні дуже важливу роль. Вони не лише створюють атмосферу приміщення, а й можуть впливати на наш апетит. Останніми роками великою популярністю й у стилізованих (англійських, прованських),й у сучасних (мінімалістських або мансардних) кухнях користуються білі композиції. На іншому полюсі – кухні в насичених кольорах і навіть чорні. Як підібрати ідеальний колір, який відповідав би й нашим очікуванням, і створеному нами інтер’єру? Ось кілька порад.

  побачити
  Синій колір в інтер'єрі - оригінальне рішення для вітальні

  Синій колір в інтер'єрі - оригінальне рішення для вітальні

  Синій колір незмінно асоціюється з блакиттю неба і води. Вважають, що це один із найгарніших кольорів. Він знімає напругу та нагадує нам про чудові моменти, проведені в лоні природи.

  побачити