Бездоганна ванна кімната

Гарна і функціональна ванна кімната – це мрія багатьох з нас. Якщо продумати її до найдрібніших деталей, це створить атмосферу інтимності у Вашому домі. Які найсучасніші тенденції в облаштуванні ванної кімнати? Про що слід пам'ятати, щоб почуватися в ній комфортно?

Облаштовуючи ванну кімнату, варто врахувати деякі технічні аспекти, особливо, якщо Ванна кімната - невелика. Відстань перед умивальником повинна бути принаймні 65x110 см. Біля душу
або ванни слід залишити не менше 70х90 см, а для туалету – 80х85 см. Якщо у ванній кімнаті стоїть пральна машина, перед нею залишіть 90x100 см для завантаження і розвантаження прання. Для заощадження простору можна також забудувати плиткою каркас зі змивним бачком, тоді інтер'єр вашої ванної кімнати виглядатиме естетичніше й сучасно. Хоча спокуса може бути сильною, не варто заставляти ванну кімнату великою кількістю меблів (шафки, полиці),оскільки вони можуть перешкоджати Вашим рухам.
БЕЗДОГАННА ВАННА КІМНАТА

СТІНИ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Візуально збільшити ванну кімнату можна за допомогою великих дзеркал, світлих або пастельних тонів. Також не обов'язково використовувати традиційні плитки. Унікальний характер у ванній кімнаті створить одна стіна білого або ж світлого кольору. Це надасть свіжості та легкості ванній кімнаті та стане цікавою альтернативою традиційним плиткам. У продажу доступні фарби для вологих приміщень, які додатково запобігають розвитку бактерій на поверхні. Цією ж фарбою пофарбуйте стелю у ванній кімнаті і насолоджуйтесь її бездоганним виглядом на довгі роки.
СТІНИ У ВАННІЙ КІМНАТІ

КОЛЬОРИ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Візуально збільшити ванну кімнату можна за допомогою великих дзеркал, світлих або пастельних тонів. Також не обов'язково використовувати традиційні плитки. Унікальний характер Вашій ванній кімнаті надасть одна стіна контрастного кольору. У продажу доступні фарби для вологих приміщень, які додатково запобігають розвитку бактерій на поверхні.

 

КОЛЬОРИ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Для ванної кімнати ідеально підходить фарба Sniezka Кухня-Ванна. Це продукт, який додатково захищає поверхню стіни від розвитку бактерій.

фарба для кухні та ванної кімнати

Sniezka Кухня-Ванна

ЛАТЕКСНА ФАРБА ДЛЯ ІНТЕРЄРІВ З ДОДАВАННЯМ СИЛІКОНУ. МІСТИТЬ ЧИСТЕ СРІБЛО, запобігає розвитку бактерій та грибків на пофарбованому покритті.

Галерея:

ВАННА КІМНАТА
ВАННА КІМНАТА
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 8
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал