Гори в дитячій кімнаті – як створити інтер'єр для малих любителів природи?

Гори на стіні в дитячій кімнаті – дуже цікавий елемент декору. Дізнайтеся, як їх намалювати і в якому стилі вони стануть гарним рішенням.

Зміст

Гірський мотив – прекрасна ідея для оформлення стіни в дитячій кімнаті. Він особливо підходить для спальні маленьких любителів природи, подорожей або тварин. Цей образ легко вписувати в різні стилі інтер'єру і поєднувати з різними кольорами, а крім того, ним можна успішно декорувати кімнату хоч новонародженого, хоч підлітка. Він неодмінно сподобається як маленькому мешканцеві, так і його батькам. Дізнайтеся, як намалювати гори на стіні, які фарби використовувати і які доповнення гармонуватимуть з таким настінним декором.

Як намалювати гори на стіні?

Як намалювати гори на стіні?

Величезним плюсом зображення гір на стіні в дитячій кімнаті є те, що їх дуже легко малювати. Не потрібні ані особливі художні навички, ані спеціальні інструменти. Більше того, ви можете створити гірський мотив власноручно, не вдаючись до послуг професійного маляра. Першим кроком буде виконання ескізу настінної декорації на звичайному аркуші паперу. На цьому етапі ви визначаєте, якими саме будуть омріяні гори на стіні в дитячій кімнаті: їхню форму, колір і розмір. Далі переходьте до малювання великих трикутників, які стануть основою для зображення гір. Як це зробити? Існує аж три способи!

Перший – намалювати трикутники за допомогою паперової малярної стрічки. Спочатку позначте на стіні олівцем точки вершин і з’єднань гір. Далі приклейте шматки стрічки так, щоб вони з’єднували окремі точки, утворюючи трикутники. На наступному етапі валиком, змоченим фарбою, акуратно зафарбуйте нижню частину. Коли фарба трохи підсохне, обережно зніміть стрічку зі стіни. Другий спосіб – скористатися шаблонами, вирізаними  з цупкого паперу або картону. Для цього за допомогою ножа виріжте в аркуші паперу великий трикутник. Прикладіть або приклейте отриману трикутну рамку до стіни і зафарбуйте порожній простір фарбою. Коли ви знімете шаблон, на стіні залишиться зображення трикутника. Тепер можна перемістити картон, щоб намалювати наступну гору в іншому місці. Третій спосіб – намалювати трикутники вручну. Не хвилюйтеся, якщо якась лінія вийде не дуже рівно. У природі гори теж не ідеальної форми!

 

Коли трикутники будуть готові, можна оздобити їх різними елементами, які зроблять їх більш схожими на гірські вершини. На цьому етапі вам знадобляться різнокольорові фарби з колекції Śnieżka Mattlatex Beauty. Верхню частину трикутників можна пофарбувати в білий колір, щоб вони нагадували снігові шапки гір, а біля основи трикутників домалювати дерева, будинки, річку, дорогу... Все, що підкаже ваша фантазія! А якщо відчуваєте, що не готові власноручно малювати дрібні елементи, скористайтеся готовими трафаретами або наклейками.

Гори – цікавий мотив для дизайну дитячої кімнати 

Дитяча кімната – гори як основна тема

Гори – цікавий мотив для дизайну дитячої кімнати в цілому. Передусім вони служитимуть фоном для меблів та іграшок, але можуть стати головною окрасою всього інтер'єру. Вони нададуть інтер’єру неповторний характер, наповнять кімнату ідилічною атмосферою. Гірський мотив навіює думки про  канікули та безтурботний відпочинок на лоні природи, а також викликає асоціації з казкою. Зрештою, всі казкові королі та королеви жили «за високими горами», чи не так?

Не останнє значення має і колірна гама малюнка. Ідеальними тут будуть усі барви, які зустрічаються в природі, тобто реальні кольори гір: сірий, коричневий, бежевий, різноманітні відтінки зеленого. Щоб намалювати гори в природній гамі, чудово підійдуть кольори з колекції Śnieżka Mattlatex Beauty. Однак гори в дитячій кімнаті можуть мати і незвичайне, казкове забарвлення. У спальні дівчинки їх можна пофарбувати у рожевий чи оранжевий відтінок. Натомість у кімнаті хлопчика гори на стінах можуть бути блакитними або фіолетовими. Насправді їхній колір залежить від уподобань дитини і загального стилю інтер’єру.

Слід пам’ятати, що малюнок гір на стіні може бути як головною окрасою інтер'єру, так і просто тлом для нього. У першому випадку гори можна доповнити зображеннями тварин, рослин, будинків і залишити на видноті (тобто не закривати полицями та іншими предметами). У другому випадку варто використовувати тільки приглушені кольори і відмовитися від великої кількості деталей в розписі. На стіні зі стриманим гірським мотивом можна сміливо чіпляти різноманітні полички та картини. Великою перевагою гірського мотиву є те, що це хороший вибір для будь-якої вікової категорії дітей. Тому, якщо ви намалюєте гори на стіні кімнати для новонародженого, вам не доведеться хвилюватися, що вашій дитині не сподобається цей дизайн, коли вона підросте. Адже він чудово підходить як для малюків, так і для дітей старшого віку!

Гори в дитячій кімнаті

Гори в дитячій кімнаті – створіть неординарний інтер'єр

Гори на стінах в дитячій кімнаті послужать цікавим фоном для красивого дизайну інтер'єру. Вони чудово вписуються в різні стилі і поєднуються з будь-якими меблями та доповненнями. Зокрема, їх можна використати в інтер’єрах з тематикою подорожей. Нехай гори стануть декорацією для різноманітних елементів обстановки, пов’язаних з дослідженням світу: великого глобуса, килимка з картою світу або постільної білизни з мотивом рози вітрів. Такий настінний декор матиме найкращий вигляд у «земляних» тонах.

Гори на стіні – чудове рішення також для оформлення кімнати любителя природи. Тоді на малюнку гір можуть з'явитися зображення різних тварин і рослин. У «природному» інтер’єрі повинні переважати різноманітні відтінки зеленого та коричневого. З ними чудово поєднуватимуться живі або штучні рослини в горщиках та будь-які елементи, оздоблені рослинним мотивом, як-от постільна білизна з візерунком листя монстери.

 

Гірський мотив стане ідеальним доповненням до інтер'єрів у скандинавському або рустикальному стилі, а також у стилі бохо. Ці стилі віддають належне всьому натуральному, широко використовуючи деревину, живі рослини та плетені декоративні елементи. Для такого дизайну зображення гірської панорами здаватиметься ідеальним, коли вписуватиметься в загальну стилістичну ідею. Тому варто витримати його у світло-бежевих або світло-сірих тонах.

Однак гірський мотив також добре впишеться і в дуже сучасні інтер’єри. Достатньо просто пофарбувати його в яскравий, виразний колір – бірюзовий, помаранчевий чи фіолетовий, або ж навпаки, використати чорно-білу гаму. Трикутні форми ідеально гармонуватимуть із сучасними меблями та аксесуарами.

Гори на стіні дитячої кімнати

Гори на стіні дитячої кімнати – це завжди цікавий варіант для головної теми всього дизайну. Такий малюнок вносить до інтер’єру стиль і колір, надає йому оригінальності. Більш того, він переносить дитину в зовсім інший світ, перетворюючи звичайну кімнату на казкову країну. Зображення гір можна поєднувати з великою кількістю стилів та експериментувати з різними кольорами. Якщо ви шукаєте досконалі фарби, щоб намалювати гірський пейзаж, ознайомтеся з асортиментом бренду Śnieżka. Там ви знайдете безліч красивих відтінків, ідеальних для дитячої спальні.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал