Дитяча кімната в скандинавському стилі – акцент на функціональність

Скандинавський стиль характеризується мінімалізмом, гарним освітленням та простотою вираження. Саме цими рисами він припав до вподоби багатьом людям у різних куточках світу. У цій статті ми розглянемо оформлення дитячої кімнати в скандинавському стилі. Дізнайтеся, як облаштувати для вашого малюка чистий і функціональний простір.

Зміст:

Дитяча кімната в скандинавському стилі – переваги і складнощі

Облаштування дитячої кімнати – непросте завдання, зважаючи на необхідність поєднання кількох надзвичайно важливих елементів. Йдеться про безпеку, естетичність та функціональність. Потрібно враховувати, що на цих кількох квадратних метрах ваша дитина проводить багато часу і потребує комплексного та добре продуманого інтер’єру, який не лише матиме гарний вигляд, але й буде зручним.

Якщо говорити про переваги скандинавського стилю в дитячій кімнаті, то до них, безумовно, відноситься дуже хороша організація простору і заохочення до зменшення кількості зайвих речей. Кімната малюка, у свою чергу, є місцем, де за визначенням може бути трохи більше безладу, ніж у решті будинку. Тож для неї буде не зайвим «візуальне очищення». Скандинавська дитяча кімната дає можливість створити чистий простір.

Складнощі, пов’язані з використанням скандинавського стилю в дитячій кімнаті, стосуються необхідності створення багатофункціонального простору, який ефективно працюватиме у великій кількості повсякденних ситуацій. Тому дуже важливу роль відіграють доповнення і хороше планування. Без вдумливого обміркування змін, які мають відбутися, існує великий ризик, що облаштоване дитяче царство не відповідатиме потребам і вимогам малюка. Нижче ви знайдете ідеї для натхнення та поради щодо оформлення дитячої кімнати. Скандинавський стиль чудово її доповнить.

Дитяча кімната в скандинавському стилі – доступно

Привабливість скандинавського стилю в тому, що не обов’язково бути мільйонером та витрачатись на дорогі аксесуари, щоб порадувати себе чистим, світлим інтер’єром. Цей стиль міцно пов’язаний з навколишнім світом і тією гармонією, яку пробуджує в людині спілкування з природою. Скандинавські інтер’єри відзначаються затишним характером та прості у створенні. Така любов до світла і ясних приміщень – результат тривалої відсутності сонячних променів, з якою доводиться стикатися жителям Скандинавії. Відповідне облаштування помешкань допомагає їм компенсувати похмуру атмосферу, що панує за вікнами.

Скандинавський стиль у дитячій кімнаті – це не тільки світлі кольори, які замінюють сонце. В інтер’єрах, оформлених таким чином, ви зустрінете багато елементів з деревини, каменю та бавовни. На вікнах обов'язково мають висіти штори, які створюють затишок. Все повинно бути практичним, красивим і полегшувати повсякденне життя. Скандинавський стиль – це також вираження турботи про довкілля та відповідальний підхід до створення відходів.

Дитяча кімната в скандинавському стилі – готові ідеї

Нижче ми підготували для вас кілька варіантів дитячих кімнат, оформлених у скандинавському стилі. Вони допоможуть вам знайти натхнення та ще краще облаштувати королівство для свого коханого чада. Пам'ятайте про простоту і не перестарайтеся з доповненнями. Подбайте, щоб дитина мала у своєму розпорядженні якомога більше корисного простору.

Дитяча кімната – скандинавський стиль і спокійна сіра гама

У такому інтер’єрі відчувається багато спокою завдяки приємному сірому забарвленню стіни, яка в поєднанні з дерев’яною підлогою створює в кімнаті атмосферу умиротворення. Невеликий килим, м’які іграшки та дерев’яні елементи, як-от столик або зірочки на стіні – це квінтесенція скандинавського стилю на дитячому рівні. Стіни пофарбовані фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty у кольорі NCS S1502-G. Її властивості – надзвичайно довговічний колір та висока стійкість до миття і стирання. Скандинавська дитяча кімната в такому виконанні буде ідеальною!

Невеликий килим, м’які іграшки та дерев’яні елементи, як-от столик або зірочки на стіні – це квінтесенція скандинавського стилю на дитячому рівн

 

Білий колір і дерев'яні меблі в скандинавській дитячій кімнаті

У цій композиції ви знайдете все, що найважливіше в скандинавському стилі: світлі стіни, легкі меблі з дерев’яними елементами та килимок, які вносять до кімнати спокій і відчуття затишку. Для такого інтер’єру пасуватиме фарба Śnieżka Mattlatex Beauty у білому кольорі.

 Білий колір і дерев'яні меблі в скандинавській дитячій кімнаті

Дитяча кімната – скандинавський стиль у рожевій версії

Щоправда, колір цієї композиції не є типовим для скандинавського стилю, але слід визнати, що оформлений таким чином інтер’єр добре вписується в основні принципи цього стилю. Йдеться передусім про затишок і простоту. У кімнаті немає надмірної кількості речей, все акуратно, світло і спокійно.

Дитяча кімната – скандинавський стиль у рожевій версії 

Дитяча кімната – скандинавський стиль і гойдалка

Оформлена таким чином кімната неодмінно сподобається кожному малюкові. Багато місця для ігор, цікаві доповнення, які нагадують про тварин і природу, а також гойдалка посередині кімнати – ідеальні складові дитячого царства. Вони допоможуть дитині приємно проводити час і переживати дивовижні пригоди. Також варто згадати велику кількість подушок, які чудово передають характер скандинавського стилю.

 Дитяча кімната – скандинавський стиль і гойдалка

 

Дитяча кімната в скандинавському стилі – вибирайте спокійний інтер'єр

Окрім простору для ігор, вашій дитині також потрібне місце, де вона зможе розслабитися та відпочити після сповненого пригодами дня. Скандинавський стиль ідеально вписується у ці вимоги. Якщо ви прагнете забезпечити своєму маляті щось більше, ніж чотири стіни з купою іграшок і невиразним характером, варто спробувати облаштувати дитячу кімнату в скандинавському стилі. У цьому вам неодмінно допоможуть фарби з колекції Śnieżka Mattlatex Beauty! Завдяки своїм властивостям вони ідеально вписуються в дитячі інтер’єри. З ними скандинавський стиль стає абсолютно доступним, і вистачить вологої губки, щоб позбутися забруднень на стіні, не пошкодивши фарбу. Переконайтеся в цьому вже сьогодні!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,5 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал