Кольори для фасаду будинку повз які не пройдеш з байдужістю

Плануючи колір фасаду свого будинку, слід взяти до уваги інші елементи будівлі, такі як вікна і двері, гаражні ворота, покриття даху, декоративні елементи (підвіконня, ринви тощо). Зовнішній вигляд будинку повинен становити єдине колористичне ціле, щоб виглядати елегантно і привабливо.

Для того, щоб вдало підібрати колір фасаду будинку, слід взяти до уваги інші елементи будівлі, такі як вікна і двері, гаражні ворота, покриття даху, декоративні елементи (підвіконня, ринви тощо). Зовнішній вигляд будинку повинен становити єдине колористичне ціле, щоб виглядати елегантно і привабливо.

Кольорова гама фасаду не мусить бути монотонно одноколірною. Подібно до того, як в інтер’єрах кольором коригується форма і пропорції приміщень, так само, фарбуючи фасад, можна кольором підкреслити форму елементів або змінити пропорції будівлі. Проте важливо, щоб задум був добре обміркованим, а кольори – ретельно підібраними. Ось дев'ять прикладів цікавих фасадів, які гармонійно поєднують кольори фасаду з іншими декоративними елементами будівлі.
1) Сучасний будинок з багатоскатним графітовим дахом, білими віконними рамами і білими гаражними воротами пофарбований Sniezka Extra Fasadowa відтінком E03 КРЕМОВИЙ розбавлений білою 1:10. Цікавим елементом, який вирізняє будинок і надає йому актуального характеру, є сірий прямокутник (307B ГРАФІТОВИЙ),розміщений на фронтальній частині будівлі, а також навколо вхідних дверей.

кольори фасадів будинку
2) Фасад вузького будинку із плоским дахом, розташованого майже серед міської забудови, не повинен бути занадто крикливим. Форма будівлі задає мінімалістський характер колористиці. Найбільш підходящим рішенням видається монохромна комбінація кольорів. E07 КОРИЧНЕВИЙ Розбавлений білою 1:2 (Sniezka Extra Fasadowa) ідеально поєднує світло-коричневі гаражні ворота і сходи з темно-коричневими віконними рамами та плиткою на під’їзній доріжці.

колір стін для будинку

3) Кольори фасаду цього будинку якісно контрастують один з одним, а загальне оформлення створює надзвичайно цікаву і привабливу комбінацію. Ясний відтінок E02 ПІЩАНИЙ Розбавлений білою 1:10 контрастує з графітовою черепицею. 303A ЦЕГЛЯСТИЙ (Sniezka Extra Fasadowa) повторює колір клінкерної цегли, яка також є елементом фасаду.

кольори для фасаду будинку
4) Фасадними фарбами можна пофарбувати не лише цементні і цементно-вапняні основи, але й поверхні з деревини або деревопохідних матеріалів. В результаті навіть такому різнорідному фасаду, який представлено нижче, можна надати однорідного характеру.

зелений колір для фасаду дому
5) Різноманітність обрисів і ламана лінія даху цього будинку, так би мовити, змушують до використання приглушеної колористики, щоб у хаосі ліній і форм запанували мир і злагода. Графітові - 307A, 307B, 307C (Sniezka Extra Fasadowa) відтінки – вдалий підбір кольору фасаду будинку.

колір фасаду
6) Кольором можна підкреслити певні елементи фасаду. Це вирізняє будинок, надає йому характеру, стає його візитною карткою і відмітним елементом. На фасадній стіні місцем, вартим уваги і підкреслення, є простір навколо дверей. Будинок, представлений нижче, обновили, пофарбувавши навіс над дверима і балкон у E06 ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО ОСНОВНИЙ КОЛІР. Решта фасаду залишилася світло-сірою - 307C ГРАФІТОВИЙ.

графітовий та бордовий колір для фасаду
7) Сміливий, яскравий фасад підкреслює сучасний вигляд цього будинку, котрий складається неначе з окремих, складених одна на одну частин кубічної форми. Тут колір – це елемент проекту, який водночас підкреслює і завершує задум. 304A МАЛИНОВИЙ і білий чудово гармонують з чорним кольором віконних рам, поручнів і жалюзі.

малиновий колір для фасаду будинку
8) Невеликий ремонт – і старе родинне гніздо набуває абсолютно нового вигляду. Фасад відновлено у кольорі 302C ПЕРСИКОВИЙ, наближеному до кам’яного облицювання колон, які підтримують балкон. Дерев'яні елементи пофарбовані в білий колір.

персиковий колір фасаду дома
9) Часто застосовувана керамічна черепиця натурального, цегляного відтінку може спричинити певні труднощі при виборі кольору фасаду. Вона є надзвичайно характерним елементом з насиченим забарвленням і не любить “конкуренції”. У цьому випадку білі стіни у поєднанні з оранжевою тротуарною плиткою і темно-коричневими вікнами створюють традиційну, позачасову комбінацію.

білий колір на фасаді будинку
Колористика фасаду повинна складати єдине ціле з іншими оздоблювальними елементами. Навіть скромні будинки у красивій кольоровій гамі привертають увагу і свідчать про гарний і витончений смак їх мешканців.

Галерея:

колір фасаду будинку
колір фасаду будинку
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал