Фарбування меблів в білий колір покроково - дивіться, як це робиться

Фарбування меблів в білий колір - дуже хороший спосіб освіжити і вдихнути нове життя в предмети інтер'єру. Сучасні фарби забезпечують тривалий ефект, який неодмінно порадує. У цьому тексті ви знайдете найважливішу інформацію про фарбування меблів в білий колір і практичне керівництво про те, як це зробити.

Зміст

 1. Фарбування меблів в білий колір - пам'ятайте про правильну підготовку.
 2. Фарбування меблів в білий колір - яку фарбу вибрати?
 3. Як перефарбувати меблі в білий колір? Основні інструменти.
 4. Покрокове фарбування меблів.
 5. Відновіть меблі в своєму помешканні.

Фарбування меблів в білий колір - пам'ятайте про правильну підготовку

Перед тим, як взятися за фарбування меблів в білий колір, дуже важливо правильно підготуватися до всього процесу. Перш за все, йдеться про пошук простору з достатньою кількістю місця. По можливості перенесіть пофарбовані меблі у відокремлене місце з хорошою вентиляцією. Слідкуйте за тим, щоб температура в приміщенні не була занадто високою (максимум +25 °C), а вологість не перевищувала 80 %. За таких умов фарба швидко висохне, а візуальний ефект вас неодмінно задовольнить.

Фарбування меблів в білий колір - яку фарбу вибрати?

Оновлення кухонних меблів вимагає використання правильної фарби, яка не тільки стійка, але і гарантує гарне покриття і експлуатаційні характеристики. Всім цим умовам, безумовно, відповідає Śnieżka Supermal Акрилова Емаль. Різноманітність доступних кольорів робить цей продукт дуже популярним вибором для тих, хто хоче змінити колір своїх меблів.  Якщо вас цікавить біла фарба для фарбування меблів, обирайте колір А400.

Як перефарбувати меблі в білий колір? Необхідні інструменти

Як ми вже згадували, фарбування меблів не може відбуватися без належної підготовки. Тому перед нанесенням фарби переконайтеся, що у вас є всі необхідні для роботи інструменти:

 • захисна плівка - вибирайте міцну плівку, яка захистить підлогу і не порветься;
 • малярська стрічка. Вона потрібна для захисту частин меблів, які ви не хочете фарбувати. Також за допомогою малярської стрічки можна закріпити плівку на підлозі, щоб вона не рухалася;
 • захисні рукавички - для запобігання забруднення фарбою та миття інструментів;
 • наждачний папір - використовується для стирання лаку і старої фарби з меблів, що фарбуються. Чим більше число ви виберете, тим дрібніше абразивне покриття ви отримаєте;
 • шліфувальна машинка - стане в нагоді, якщо лак і фарба на меблях важко знімаються;
 • ґрунтовка - це дасть можливість перефарбувати навіть меблі зі слизького матеріалу;
 • волога ганчірка для протирання меблів після шліфування.

Пам'ятайте, що такий предмет, як шліфувальна машина, є необов'язковим і буде корисний тільки в тому випадку, якщо крім фарбування ви також замислюєтеся про комплексне оновлення ваших старих меблів.

Фарбування меблів в білий колір покроково

Нижче ми підготували для вас покрокову інструкцію про те, як пофарбувати меблі в білий колір. Ці поради допоможуть вам оновити інтер'єр набагато швидше і простіше.

 1. Демонтувати меблі

Фарбуванню меблів у білий колір має передувати демонтаж усіх рухомих частин, які можуть заважати при нанесенні фарби. Однак, зробіть це таким чином, щоб ви могли прикрутити їх назад, коли закінчите. Перш за все, позбутися ручок і дверей. Демонтаж значно полегшить фарбування і дасть ще кращий результат.

 1. Підготувати меблі до фарбування

Перед тим, як почати фарбувати меблі в білий колір, ретельно вимийте їх мильним розчином. Після того, як ви позбулися бруду, ви також можете знежирити пофарбовану поверхню, протерши її оцтом або екстракційним бензином. Якщо ви плануєте змінити колір фанерних меблів, перевірте стан шпону.

 1. Використовуйте ґрунтовку для дерев'яних меблів

Використовуйте ґрунтовку, щоб підготувати поверхню меблів до правильного фарбування і щоб фарба краще зчепилася з деревиною. Для цього використовуйте ґрунтовку Śnieżka Urekor D.

 1. Фарбування

Якщо ваші меблі готові, можна переходити до фарбування в білий колір. Використовуйте валик для покриття фарбою великих площ, а менші та важкодоступні ділянки обробляйте пензликом невеликого розміру. Почніть з невеликих частин і поступово просувайтеся до більших площ. Пам'ятайте, що не слід наносити занадто товстий шар фарби, щоб уникнути напливів і непривабливих нерівностей.

 1. Правильне фарбування

Пофарбуйте меблі в 2 або 3 шари. Зазвичай цього достатньо для отримання доброго результу. Кожен шар наносити після висихання попереднього.

Відновіть меблі в своєму помешканні

Як бачите, фарбування меблів в білий колір не вимагає спеціальних навичок і обладнання, яке не під силу пересічній людині. Похід в звичайний будівельний магазин - це все, що потрібно, щоб отримати все необхідне для фарбування. Пам'ятайте, що, незважаючи на простоту всього процесу, покриття меблів новим кольором вимагає точності та зосередженості. Не поспішайте і, головне, не намагайтеся зекономити час на підготовці. Цей етап фарбування дуже важливий для досягнення задовільного результату.

 

Якщо ви плануєте пофарбувати свої меблі в білий колір, ми хотіли б побачити, як вам це вдасться зробити. Надсилайте нам фотографії оновлених елементів декору вашого будинку або квартири. Можливо, це надихне когось із читачів на домашні метаморфози. Адже тепер ви знаєте, як пофарбувати меблі в білий колір.

Галерея:

Depositphotos_87650422_XL.jpg
Фарбування меблів в білий колір покроково - дивіться, як це робиться
Основний
канал
Корпоративний
канал