Маленька спальня – ідеї, з якими ваш сон буде кращим

Облаштування малометражної спальні може становити певну проблему, проте цьому легко зарадити. Досить використати кілька дизайнерських хитрощів, і ваша маленька спальня стане місцем, де пануватиме атмосфера спокою та релаксу. У цій статті ми підготували для вас кілька цікавих варіантів дизайну маленьких спалень.

Зміст

  1. Дизайн невеликої спальні або ж великі виклики
  2. Невелика спальня у квартирі чи власному будинку – ідеї для зберігання речей
  3. Як умеблювати невелику спальню? Замовляйте меблі за індивідуальним проєктом
  4. Невелика спальня – колір стін
  5. Облаштування малометражної спальні – а може, сховане ліжко?
  6. Маленька спальня – ідеї для натхнення та розумні рішення
  7. Не бійтеся малого розміру спальні

Дизайн невеликої спальні або ж великі виклики

Як ми вже згадували, невелика спальня становить проблему для облаштування через свій малий розмір. Як умістити на кількох квадратних метрах все необхідне? Власне, в цьому й полягає мистецтво дизайну. Розплановуючи невелику спальню, зосередьтеся передусім на використанні кожного сантиметра доступного простору.

Цікава ідея – пристосувати для виконання функцій щоденного вжитку елементи, призначені, на перший погляд, для інших цілей. Наприклад, використовувати широке підвіконня як нічний столик. У свою чергу, дзеркало, яке зазвичай займає частину стіни, можна розмістити на дверях. Це заощадить місце і водночас не залишить вас без такої важливої речі у спальні.

Невелика спальня у квартирі чи власному будинку – ідеї для зберігання речей

Зберігання речей також є чутливою темою для людей, яким доводиться облаштовувати невелику спальню. З огляду на складне завдання економії місця необхідний розумний підхід і, насамперед, план розвитку простору. Використовуйте різноманітні коробки та контейнери, які можна розмістити, скажімо, під ліжком і діставати лише тоді, коли виникає потреба. Хороший варіант – вбудована шафа-купе, яка забезпечить більше місця для зберігання речей.

Як умеблювати невелику спальню? Замовляйте меблі за індивідуальним проєктом

Звільнення місця для найбільш необхідних речей повинно бути вашою головною метою під час облаштування невеликої спальні. Цього можна досягнути, замовивши меблі за індивідуальним проєктом. Таке рішення дозволяє економити місце шляхом максимального його використання. Жоден сантиметр не буде змарновано. Саме тому варто вибирати меблі на замовлення – вони трохи дорожчі, зате забезпечують використання всього наявного метражу. Перевага меблів на замовлення також і в тому, що можна самому вирішувати, як мають виглядати шафа, полиці чи ліжко. Усе обмежується лише вашою фантазією та гаманцем. Вибираючи майстра з виготовлення меблів, зверніть увагу на його досвід та попросіть фотографії попередніх проектів. Таким чином ви швидко оціните рівень його професійності.

Невелика спальня – колір стін

Основне призначення кожної спальні – створення спокійної атмосфери, сприятливої для відпочинку. Вибираючи кольори для маленької спальні, віддайте перевагу сірому, бежевому, ніжно-блакитному або відтінкам білого. Звичайно, ви можете вибрати яскравіші акценти, але пильнуйте, щоб не перестаратися. Якщо вам потрібна якісна фарба, яка має високу стійкість до стирання і гарантує вашим стінам глибокий стійкий колір, вибирайте фарбу ŚNIEŻKA MATTLATEX BEAUTY. Замість класично пофарбованих стін також можна використати шпалери з ефектом глибини. Завдяки цьому ваша спальня візуально збільшиться.

Облаштування малометражної спальні – а може, сховане ліжко?

Цікава ідея для облаштування маленької спальні і використання кожного сантиметра площі – сховане ліжко. Це рішення особливо гарно працює у студіях, тобто квартирах, де денна зона знаходиться в одній кімнаті зі спальнею. Ліжко може ховатися під подіумом, трансформуватися у диван або шафу. Останнього варіанту не варто боятися, адже на ринку представлені сучасні моделі, які значно відрізняються від того, що ми знаємо з 70-80-х років минулого століття.

Маленька спальня – ідеї для натхнення та розумні рішення

Нижче ми підготували для вас кілька цікавих варіантів дизайну маленьких спалень, які допоможуть вам змінити ваше помешкання. Використовуйте наші ідеї та доповнюйте їх польотом власної фантазії. Створіть маленьку спальню, де можна заспокоїтися і зібратися з думками.

Маленька спальня в сірій гамі

У цій композиції панує сірий колір і його різноманітні відтінки. Єдиний відступ – біла стіна та дерев'яні тумбочки по обидва боки ліжка. На вікнах бачимо гардини та портьєри, які надають кімнаті затишок. Такий колір стін можна отримати, використовуючи фарбу ŚNIEŻKA MATTLATEX BEAUTY. Легке нанесення та відмінний розхід цієї фарби дозволяють з легкістю пофарбувати стіни.

Ідеальна маленька спальня для колекціонерів

Якщо у вас багато речей, цей варіант інтер’єру точно стане джерелом натхнення для вашої маленької спальні. Робоча зона тут продумано відокремлена і майже з усіх боків оточена меблями. Завдяки такій великій кількості різноманітних шухляд і полиць простір стає чистим і вільним від зайвих речей.

Маленька спальня у фіолетових тонах

Як ми вже говорили раніше, не варто боятися насичених колірних акцентів у маленькій спальні – за умови, що вони використані з розумом. У цьому інтер’єрі можна побачити світло-фіолетові стіни, які в поєднанні з покривалом на ліжку та оригінальними настінними шафами створюють надзвичайно привабливий ефект. Такий колір на стіні ви отримаєте завдяки фарбі ŚNIEŻKA MATTLATEX BEAUTY. Вам не доведеться непокоїтися про чистоту стін, адже цей виріб має високу стійкість до стирання, що значно полегшує прибирання.

Не бійтеся малого розміру спальні

Як бачимо, маленька спальня зовсім не означає «тісна і захаращена». Потрібно лише продумати планування та використовувати цікаві дизайнерські рішення. Кілька шаф, полиць і контейнерів допоможуть звільнити спальню від надлишку речей і навести в ній порядок. Нам цікаво, як виглядає ваша маленька спальня. Поділіться з нами результатом ваших перетворень і покажіть, як ви вирішили проблему малого метражу в спальні.

Галерея:

shutterstock_44020279.jpg
Маленька спальня – ідеї, з якими ваш сон буде кращим
shutterstock_1308079945.jpg
Маленька спальня – ідеї, з якими ваш сон буде кращим
shutterstock_1458577289.jpg
Маленька спальня – ідеї, з якими ваш сон буде кращим
Основний
канал
Корпоративний
канал