Раз-два і готова стіна

З настанням весняного тепла дуже хочеться впустити весняний настрій у своє помешкання та внести хоча б якісь зміни, освіживши й створивши у ньому приємну атмосферу, затишок і комфорт. Однак, коли подумаєш, що ремонт може бути складним, проблемним і тривалим, то задумуєшся, чи варто розпочинати, чи, може, відкласти на якийсь термін.

Та все-таки краще у житті не відкладати на завтра своїх бажань, задумів, планів і не боятися цього ремонту. Ну, хоча б тому, що сучасні якісні будівельні матеріали та кваліфіковані майстри дуже швидко переконають вас прийняти однозначне рішення на користь ремонту.

Одним з обов’язкових і дуже важливих етапів ремонту є шпаклювання поверхонь, яке часто асоціюється з брудом і довгими термінами виконання.

Та сьогодні ефективно пошпаклювати стіни, тобто підготувати поверхні швидко і якісно цілком реально всього за один день завдяки новій шпаклівці Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH, у розробку якої компанія Śnieżka вклала найкращі технологічні рішення заради свого споживача, який цінує час і економить кошти.

 

Якість – понад усе

В основі нової шпаклівки – співполімерна формула, яка забезпечила матеріалу високотехнологічні характеристики щодо комфортного і швидкого нанесення та подальшої обробки стін.

Шпаклювальна гладь Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH – доволі пластична, відповідної консистенції, легко набирається на шпатель, не розтікається, рівномірно розподіляється та лягає на поверхні, формуючи необхідний шар, для повного висихання якого знадобиться всього 4 години.

 

Послідовність роботи

Перед нанесенням шпаклівки необхідно підготувати поверхні, попередньо очистивши від бруду, старої фарби, шпаклівки та інших дефектів.

Великі виїмки та тріщини за наявності краще закрити за допомогою гіпсової штукатурки Acryl-Putz TG50, оскільки усі ці недоліки можуть перешкоджати новому продукту надійно закріпитися на поверхні.

Основу перед нанесенням шпаклівки треба обов'язково прогрунтувати, і одразу після висихання грунтівки можна братися за шпаклювання.

Ретельно розмішавши цілком готову до використання шпаклювальну масу будівельним міксером та обравши прийнятний спосіб нанесення (шпатель, валик або розпилювач), не гаючи часу, розпочинаємо.

Взявши до рук шпателі з нержавіючої сталі, одним (вузьким) набираємо шпаклівку Śnieżka ACRYL-PUTZ® FS01 1DAY FINISH і переносимо її на другий (ширший), яким ретельно розрівнюємо перший шар шпаклівки по поверхні.

Приблизно через 40 хвилин після завершення шпаклювання перевіряємо, чи шпаклівка не прилипає до рук. Переконавшись у цьому, на ще невисохлий шар методом «мокрий по мокрому» наносимо другий. Важливим моментом при шпаклюванні є температурні та показники вологості повітря – оптимально +20ºC і 65% відповідно. Коливання цих показників впливає на швидкість процесу.

Одразу після нанесення останнього шару, коли шпаклівка вже стала матовою, виконуємо мокру обробку, збризнувши поверхню водою, після чого починаємо розгладжувати її шпателем з нержавіючої сталі. Після висихання отримана поверхня виходить твердою та міцною. На оброблену таким чином ідеально рівну поверхню можна одразу наносити Ґрунтувальну фарбу ТМ Śnieżka для забезпечення кращої адгезії декоративного покриття та отримання однорідного кольору стін.

Отож, бачите самі, як важливо вибрати правильну шпаклівку, яка відповідатиме вашим умовам та вимогам, забезпечуючи таким чином якість і швидкість роботи не лише шпаклювання, але й ремонту загалом.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете швидко і ефективно оновити стіни у вашому помешканні, не витрачаючи багато часу та сил.

Залишилося лише ближче познайомитися з нашим продуктом, який не залишить байдужим ні професіонала, ні любителя і, без сумніву, задовольнить вимоги найвибагливішого споживача.

Галерея:

shutterstock_1019245807.webp
Раз-два і готова стіна
shutterstock_1564423336.webp
Раз-два і готова стіна
shutterstock_2261051113.webp
Раз-два і готова стіна
shutterstock_2332920171.webp
Раз-два і готова стіна
Основний
канал
Корпоративний
канал