Що таке Рауфазер та як їх фарбувати?

«Рауфазер» – це рішення, яке допомагає приховати недосконалості стін і отримати красивий та оригінальний ефект. У цій статті ми розповімо про те, чим відрізняються шпалери «рауфазер» і як їх фарбувати. Читайте далі та дізнайтеся про надійний спосіб мати красиві стіни.

Наклеювання шпалер Рауфазер

Зміст:
1. Шпалери «рауфазер» – що це таке?
2. «Рауфазер» – шпалери для будь-якого приміщення
3. Рауфазер–шпалери під фарбування. Дізнайтеся про їхні переваги
4. Фарбування шпалер «рауфазер» – все, що потрібно знати
5. Змініть вигляд стін за допомогою «рауфазер»

Шпалери «рауфазер» – що це таке?

«Рауфазер» або шпалери під фарбування – це рішення, яке використовують для оновлення стін і стелі. Якщо говорити коротко, «рауфазер» – це структурні шпалери, популярні завдяки своїй текстурі. Після традиційних шпалер саме «рауфазер» найчастіше вибирають майстри оздоблювальних робіт та декоратори інтер’єрів.
Шпалери «рауфазер» складаються з кількох шарів паперу, між якими вміщені деревні волокна. Завдяки цьому поверхня шпалер не гладенька, а має неповторну структуру. Це, в свою чергу, дозволяє отримати дійсно ефектне оздоблення, яке радує око своєю оригінальністю. Склад шпалер «рауфазер» робить їх паропроникними, а це має велике значення для стану стін, на яких вони наклеєні.

Важливо, що «рауфазер» можна сміливо фарбувати, а це відкриває велику кількість варіантів декорування, які ви можете використати у своєму будинку чи квартиру. Шпалери «рауфазер» виготовляються білими, але надати їм новий колір не становить жодної проблеми. Пам’ятайте, що для фарбування «рауфазер» слід використовувати тільки якісні фарби від перевірених виробників. Хорошим вибором буде фарба Śnieżka Mattlatex Beauty. Властивості цієї фарби дозволяють використовувати її практично у будь-якому приміщенні. Довговічний колір і стійкість до стирання – основні переваги цього рішення. Спробуйте та переконайтеся в цьому на власних стінах.

«Рауфазер» – шпалери для будь-якого приміщення

Як ми вже згадували, шпалери «рауфазер» використовуються в основному там, де поверхня стін не ідеальна і потребує вирівнювання. Окрім фарби, «рауфазер» можна також покривати декоративною штукатуркою і навіть панелями. Який би метод ви не вибрали, ваша стіна буде виглядати як нова.
Крім суто функціональних властивостей, зокрема вирівнювання стін, «рауфазер» використовуються і для декоративних цілей. У продажу ви знайдете великий вибір візерунків шпалер, які ефектно доповнять дизайн вашого будинку або квартири. Цікаво, що «рауфазер» з додаванням флізеліну можуть служити навіть теплоізоляційним шаром і зберігати тепло в приміщенні. Це можливо завдяки вмісту деревних волокон, які регулюють рівень вологості. Це має важливе значення для таких приміщень, як ванна кімната та кухня.

Рауфазер–шпалери під фарбування. Дізнайтеся про їхні переваги

«Рауфазер» мають багато переваг, про що красномовно свідчить постійне зростання інтересу до цього виду шпалер. Магазини продають їх дедалі більше, а клієнти охоче вибирають «рауфазер», щоб покращити вигляд своїх стін. Найважливішими перевагами цього рішення є його довговічність і стійкість до пошкоджень. Завдяки цьому шпалери під фарбування можна без жодних проблем використовувати у дитячій кімнаті. Наступний вагомий плюс – широкий вибір візерунків і відсутність необхідності робити виправлення.
А як щодо декоративних можливостей, які забезпечують шпалери «рауфазер»? Звісно ж, про них не можна забувати. На додачу до пропонованих у продажу візерунків ці шпалери можна пофарбувати у колір, який підходить до вашого інтер’єру, або оздобити їх за допомогою стінових панелей. Шпалери «рауфазер» також ефективно протистоять впливу вологи і пропускають повітря, що дуже важливо у приміщеннях зі специфічними умовами.

Ще одним безперечним плюсом є універсальність «рауфазер». Шпалери під фарбування матимуть однаково гарний вигляд у вітальні, спальні або дитячій кімнаті. Немає жодних обмежень. Їх можна клеїти на стіни, на стелю, навіть у приміщеннях з «важкими» умовами – кухні та ванній кімнаті. Однак перед тим, як це зробити, нанесіть зносостійку латексну фарбу Śnieżka Mattlatex Beauty, яка має хорошу покривну здатність та економний розхід. Фарбувати нею швидко і приємно – а це важливо, коли на вас чекає багато кімнат.

Фарбування шпалер «рауфазер» – все, що потрібно знати

Загалом, процедура наклеювання шпалер «рауфазер» практично така ж, як і для будь-яких інших видів шпалер. Не потрібно використовувати підкладки або основи під шпалери. Шпалери під фарбування слід наклеювати безпосередньо на стіну. Однак для того, щоб ремонт пройшов успішно, потрібен правильно підібраний клей. Нанесіть клейовий розчин на шпалери і трохи почекайте, поки він вбереться у полотно і почне діяти. Якщо у вас є клей для вінілових шпалер, можете без вагань використовувати його для приклеювання шпалер під фарбування. Купуючи клей, звертайте увагу на упаковку та інформацію, розміщену на ній виробником. Так ви матимете впевненість, що це рішення ефективно працюватиме у вашому випадку.

Що стосується фарбування шпалер «рауфазер», важливо знати, що їх можна покривати практично будь-якою емульсійною фарбою. Пам’ятайте також, що чим більше шарів фарби ви нанесете, тим менш виразним буде візерунок шпалер і може втратитися цікавий декоративний ефект. Тому поміркуйте, чи варто перефарбовувати «рауфазер». Вибирайте зносостійкі фарби, як-от Śnieżka Mattlatex Beauty. Найкращого результату ви досягнете, якщо віддасте перевагу латексним фарбам, які дозволять зберегти оригінальну структуру шпалер та ідеально покриють поверхню стіни.
Пам’ятайте, що якісна фарба, ретельно підібрана відповідно до ваших потреб і структури стіни, – це інвестиція на довгі роки. Обираючи фарбу Śnieżka Mattlatex Beauty, ви можете бути впевнені, що використовуєте надійні та перевірені вироби. Завдяки їм ваші стіни надовго збережуть красивий колір, а фарбувати їх стане задоволенням.

Змініть вигляд стін за допомогою «рауфазер»

Процедура наклеювання шпалер «рауфазер»

Як бачите, «рауфазер» – це можливість повернути вашим стінам свіжий та красивий вигляд. Всі нерівності зникнуть, і ви будете милуватися кімнатою в абсолютно новому образі. Вибираючи шпалери «рауфазер», зверніть увагу на те, чи відповідає вподобаний вами візерунок загальній концепції дизайну кімнати. Вашою метою має бути створення гармонійного та привабливого інтер’єру, в якому вам буде приємно проводити час. Також пам'ятайте, що вигляд «рауфазер» можна легко змінити, пофарбувавши або використавши стінові панелі. Все залежить від вас і від того, якого ефекту ви хочете досягти. Шпалери «рауфазер» – надзвичайно вдячний оздоблювальний матеріал, який легко змінювати та підлаштовувати під ваші потреби.

Галерея:

1_raufazer.jpg
Що таке Рауфазер та як їх фарбувати?
2_raufazer.jpg
Що таке Рауфазер та як їх фарбувати?
Основний
канал
Корпоративний
канал