Кімната для двох дітей. Як з одного приміщення візуально зробити два?

Кожній дитині потрібен власний особистий простір – незалежно від того, наскільки вона товариська. Однак нерідко трапляється так, що доводиться жити в одній кімнаті з братом чи сестрою. Поділити таке помешкання непросто, особливо якщо воно має невеликий метраж. На щастя, є перевірені способи грамотно виділити функціональні зони, зокрема й візуально. Яким чином це краще зробити? Про це можна прочитати у поданій нижче статті.

Кімната для двох дітей

Використана фарба Śnieżka Mattlatex

 

Дитяча кімната повинна бути королівством фантазії! Прекрасно, коли в ній барвиста, цікава, творча атмосфера. Але що робити, якщо помешкання невелике і його ділять з братом чи сестрою? Маленька кімната для двох дітей – це досить часта ситуація. Як підказують досвідчені дизайнери, в жодному разі не варто відмовлятися від нестандартних, цікавих рішень. Іноді чим більше в такому інтер’єрі кольору і незвичайного дизайну, тим краще. Пам'ятайте, що, попри видимість, діти добре сприймають життя в одній кімнаті з братом чи сестрою – потрібно лише ввести в інтер'єр чіткий поділ простору. Завдяки цьому діти матимуть відчуття як приватності, так і відповідальності. Якщо у кожного з них буде власна територія, вони могтимуть не тільки користуватися, але й дбати про неї.

Варто додати, що така територія також створює фантастичні можливості для саморозвитку. У власному куточку ваша дитина може проявити свій темперамент, уподобання та розвинути свої здібності. Якщо у вашої доньки є схильність до мистецтва, почепіть в її зоні настінну дошку або поставте невеликий мольберт. Ваш син любить майструвати? Нехай у його приватному просторі з’явиться столик з дитячими інструментами. Пам'ятайте, однак, що такі гаджети – це ще не все. «Кордони» в кімнаті також можна позначити за допомогою меблів і різного забарвлення стін. Про перевірені способи колористичного поділу читайте нижче.

Кімната для двох дітей – переваги і недоліки рішення

Облаштування невеликої кімнати для двох дітей спочатку може здаватися суттєвою проблемою, але швидко виявиться, що це не так вже й складно і приносить багато користі. Іноді батьки вагаються, запитуючи себе: чи справді це хороша ідея? Як це вплине на розвиток обох дітей? Однак, коли іншого виходу немає, пора відкидати сумніви і починати планувати простір. На щастя, дитяча для двох може виявитися дійсно хорошим рішенням, яке має багато переваг.

По-перше, спільний простір навчає дітей цінного мистецтва компромісу, яке є надзвичайно важливим у дорослому житті. Крім того, діти починають співпрацювати та ділитися речами. Дуже важливим моментом є згадувана раніше спільна відповідальність за спільне помешкання, а також зміцнення зв’язку між братами та сестрами. Суттєвим є також той факт, що діти матимуть компаньйона для ігор і точно не нудьгуватимуть. На жаль, маленька дитяча кімната для двох має й недоліки. Проблема виникає особливо тоді, коли діти різної статі й віку. Двоє хлопчиків чи дівчаток, близьких за віком – це вдалий тандем. Вони дивляться на світ схожим чином, і їхній розвиток відбувається схожим шляхом. Але якщо в кімнаті живуть хлопчик і дівчинка, то в певному віці можуть посилитися конфлікти. Проблема ще більше ускладнюється різницею у віці, особливо коли діти починають входити в підлітковий період.

Cпільний простір навчає дітей цінного мистецтва компромісу,

Використана фарба Śnieżka Mattlatex

Як облаштувати маленьку кімнату для двох дітей?

Все ще не можете вирішити, як спроєктувати маленьку кімнату для двох дітей? Наймодніші нині дизайнерські рішення яскраво демонструють: функціональність понад усе! Інвестуйте в модульні меблі: вони прості, акуратні та легко інтегруються в простір, навіть якщо кімната має неправильну форму. Хороша ідея – зручне двох’ярусне ліжко, завдяки цьому у вас буде набагато більше місця для облаштування денної зони. Ще один цікавий варіант – два односпальні ліжка з місткими ящиками, з ними діти матимуть додатковий сховок для зберігання своїх скарбів. Підвісні органайзери? Так, і побільше! Такі предмети не займають багато місця, тому сміливо впроваджуйте їх до інтер’єру дитячої кімнати. Зручними будуть також прикріплені до стіни відкидні стільниці – особливо якщо немає де поставити письмові столи.

Облаштування маленької кімнати для двох дітей – як розділити простір?

 

Якщо ви все ще розмірковуєте, як облаштувати маленьку кімнату для двох дітей, щоб виділити в ній умовні зони, пропонуємо пограти з кольором стін. Кімната для двох дітей не обов'язково має бути однотонною! Завдяки різним барвам ви зможете візуально розділити простір і виправити диспропорції приміщення. Дуже вузька кімната для двох дітей однозначно виграє, якщо розділити її кольором навпіл. Стіни першої частини слід пофарбувати у світліший відтінок, а стіни другої – в темніший. Завдяки цьому кімната візуально вкоротиться і не здаватиметься такою довгою, якою вона є насправді. Водночас ви створите в кімнаті дві окремі зони, які діти зможуть розділити між собою. Натомість квадратну кімнату поділіть так, щоб ліва і права сторони були різного кольору. Додатково можна розділити простір легкою ширмою або ажурним стелажем. І пам'ятайте – незалежно від того, облаштовуєте ви кімнату для хлопчика й дівчинки, двох дівчаток чи двох хлопчиків, кольоровий поділ у будь-якому разі ефективно працюватиме, додаючи інтер’єру характеру та роблячи його більш привабливим для обох мешканців.

Облаштування дитячого королівства

Використана фарба Śnieżka Mattlatex

Облаштування дитячого королівства – непросте завдання, це стосується, зокрема, й вибору фарби. Отже, якщо ви ламаєте голову, як оформити дитячу кімнату для двох, щоб колір стін пережив різноманітні задуми малих вигадників, наша порада – фарба Śnieżka Mattlatex. Це матова латексна фарба, стійка до миття і стирання. Śnieżka Mattlatex може похвалитися багатою палітрою кольорів, які матимуть просто фантастичний вигляд у дитячій кімнаті. Для невеликих приміщень найкраще підійдуть світлі відтінки, оскільки вони візуально збільшують простір. У більших приміщеннях можна сміливо експериментувати і вибирати універсальний, яскраво-зелений колір фарби – особливо, якщо кімнату ділять хлопчик і дівчинка. Діти мають можливість вибрати саме той відтінок, про який мріють!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал