Біло-сіра кухня – завжди модний інтер'єр

Біло-сіра кухня – перевірений спосіб створити інтер'єр, що завжди залишатиметься модним, якими б не були мінливі сезонні тренди. Про те, як її облаштувати, щоб це було стильно і цікаво, ви дізнаєтеся з нашого порадника.

Біло-сірі кухні – тренд у дизайні інтер’єрів, який ніколи не виходить з моди Зміст:

Біло-сірі кухні – тренд у дизайні інтер’єрів, який ніколи не виходить з моди

Біло-сірі кухні однозначно домінують у дизайнерських трендах – і не лише цього сезону. Їх позачасовий, універсальний характер означає, що цей варіант уже давно охоче обирають як прихильники класики та елегантності, так і прихильники індустріальної естетики з суворим характером. На те, щоб віддати перевагу такому інтер'єру, є щонайменше декілька причин! Ось дві найважливіші: по-перше, біло-сіра кухня завжди здається свіжою, світлою і просторою, а по-друге, це чудова основа для гри з доповненнями, які можуть час від часу змінювати характер інтер’єру. Про те, як оформити біло-сіру кухню, яких помилок варто уникати та які конкретні елементи ідеально працюватимуть у ній, ви дізнаєтеся далі у нашому пораднику з ідеями дизайну біло-сірої кухні.

Біло-сіра кухня – на що слід звернути увагу?

Перш ніж прийняти рішення про дизайн своєї кухні в біло-сірих тонах, необхідно усвідомити всі плюси і мінуси такого оформлення. Які труднощі можуть бути пов'язані з використанням цих кольорів в кімнаті? Однозначно варто остерігатися... одноманітності. Такі світлі, спокійні кольори можуть виглядати нецікаво, якщо їх неправильно «обіграти». Постарайтеся створити біло-сіру кухню з характером, навіть якщо ви чітко орієнтуєтеся на класику або мінімалізм. Прикладом може слугувати біло-сіра кухня з дерев’яними елементами, у якій малюнок шарів деревини на стільниці або стільцях є цікавим акцентом, що урізноманітнює інтер’єр. Також варто пам'ятати про практичні міркування: світла біло-сіра кухня може потребувати ретельнішого дотримання порядку і грамотної організації простору. Однак це варте зусиль, адже білий і сірий – шикарні, непідвладні часові кольори. Яке застосування можна їм знайти? Дізнайтеся про це!

Біло-сіра кухня – облаштовуйте разом з нами

Біло-сіра кухня – облаштовуйте разом з нами

Облаштовувати біло-сіру кухню – суцільне задоволення! Кольори, які мають універсальний базовий характер та ідеально доповнюють один одного – це, зрештою, найкраща відправна точка для створення ефектного інтер’єру за нашими власними правилами. Фактично, до нашого вибору повний спектр найрізноманітніших стилів, у які ідеально впишеться як білий, так і сірий колір. Кухня з цими двома домінуючими кольорами може бути виконана у стилі лофт, рустик, шеббі-шик, гламур, бохо, скандинавський та багатьох інших.

Досить лише пофарбувати стіни фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty бажаного кольору, щоб створити інтер’єр, який кожного сезону зможе мати трохи інакший характер – залежно від ваших уподобань. На такому фоні матимуть чудовий вигляд як меблі й аксесуари у схожій, нейтральній кольоровій гамі, так і набагато виразніші елементи, починаючи від кришталевих люстр і закінчуючи настінними декораціями в етностилі чи пластиковими стільцями у дусі 60-х років минулого століття.

У завжди модній біло-сірій кухні можуть з’являтися додаткові кольори: чорний, червоний, рожевий, гірчичний, золотий та багато інших. Сам сірий можливо використовувати мільйонами різних способів, зокрема, градуювати відтінки та застосовувати їх для візуального моделювання простору, оптичного зближення стін або для виділення архітектурних елементів (ніш, відкосів, окремих стін).

У рамках дизайну біло-сірої кухні на стінах можна використати всю палітру сірої гами фарби Śnieżka Mattlatex Beauty. Ця фарба є відмінним вибором для кухні – вона стійка до забруднень, стирання і навіть миття, тому вам не доведеться непокоїтися про те, що інтер’єр модний, але не дуже практичний. Завдяки виробам з колекції Śnieżka ви отримаєте довговічний результат.

Біло-сіра кухня

Біло-сіра кухня – натхнення для вашого інтер'єру

Хоча білий і сірий — універсальні кольори, з якими не повинно виникати проблем навіть у тих, хто не почуває себе компетентним в області колористичних поєднань, багато людей стикаються з дилемою, як цікаво скомбінувати їх в одному інтер’єрі. Не знаєте, як оформити біло-сіру кухню, щоб вона не була нудною і мала цікавий вигляд? У нас є кілька готових рішень, скопіювати які точно не становитиме для вас жодних труднощів!

Якщо ви любите атмосферу скандинавського стилю, вам неодмінно сподобається ідея біло-сірої дерев’яної кухні, в якій використано дуже ніжний попелясто-сірий відтінок, що з разом із сосновою деревиною створює враження спокою та затишку. У такій біло-сірій кухні з дерев’яними елементами стіни можуть мати теплий колір, з яким гармонуватимуть ротангові лампи і білий текстиль.

Біло-сіра кухня також може виступати у надзвичайно елегантній версії, що відсилає до естетики гламуру. Як створити такий ефект? Досить взяти за основу білі стіни, пофарбовані фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, і класичні сірі дерев’яні кухонні шафки, а потім додати до цього оббиті рожевим оксамитом стільці й ефектні скляні лампи. Гарним штрихом стануть також блискучі поверхні у кольорах срібла чи золота. 

Мінімалістична, у лофтовому дусі, але водночас тепла і затишна біло-сіра кухня? Це можливо, якщо вибрати для меблів теплий темно-сірий відтінок і додати традиційний акцент у вигляді дрібної керамічної плитки на стіні біля робочої зони. Решту стін пофарбуйте стійкою фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, яка забезпечить цілісність композиції.

Решту стін пофарбуйте стійкою фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, яка забезпечить цілісність композиції

Ніхто не казав, що біло-сіра кухня з дерев’яними елементами може мати тільки мінімалістичний характер! У такий інтер’єр можна з успіхом вводити й інші кольори, зокрема теплий зелений, помаранчевий або рожевий. На нашу думку, таке поєднання створює чарівний, дуже оптимістичний ефект. Однак не забувайте, що всі кольори в інтер’єрі повинні мати однакову температуру. Якщо ви плануєте використати деревину кольору горіха та оливково-зелений текстиль, фарбуйте стіни у теплі тони.

Отримайте такий само чудовий результат у себе вдома за допомогою фарби Śnieżka Mattlatex Beauty

Вас надихнули наші ідеї позачасової біло-сірої кухні? Отримайте такий само чудовий результат у себе вдома за допомогою фарби Śnieżka Mattlatex Beauty, яку успішно можна використовувати у функціональному приміщенні, як-от кухня. Широка гама стійких до забруднення сірих відтінків (модних не лише цього сезону) – це найкраща відправна точка для створення інтер’єру, який викликатиме захоплення ваших домочадців та гостей. А як ви скомбінуєте білий і сірий кольори на своїй кухні?

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал